گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرق گیاهی آلوئه ورا و خواص آن

عرق گیاهی آلوئه ورا خواص

عرق آلوئه ورا عرقی است تهیه شده از گیاهان علفی که در آن برگه آلوئه ورا را در دیگ های بزرگ سنتی یا صنعتی به همراه آب فراوان جوشانده و تبخیر حاصل از این جوشش را پس از معیان با نام عرق آلوئه ورا مصرف می کنند. عرق گیاهی آلوئه ورا اخیرا بیش از پیش معرف و مشهور شده است. خصوصا از هنگامی که آلوئه ورا به صورت ژل و کرم و ... در لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار گرفت. مصرف گیاه آلوئه ورا برای درمان اگزما و بیماری های پوستی معروف ترین کاربردی است که عامه افراد با آن آشنا هستند. از نظر طب سنتی، آلوئه ورا و تمامی مشتقات آن طبعی گرم و خشک دارند. این گیاه تلخ که در ایران باستان با نام صبر زرد شناخته می شده است، در کشور های مختلف از جمله کشورهای آسیایی به عنوان گیاه جاودانگی شناخته می شود.
این مقاله در رابطه با خواص عرق آلوئه ورا نوشته شده است، گیاهی علفی و چند ساله که درون برگ های ضخیم و گوشتی خود هزاران هزار خاصیت و فایده پنهان کرده است. برگ های گیاه آلوئه ورا در حاشیه خود خارهای کوچکی دارد که نقش حفاظتی بر عهده دارد. دانشمندان حجم زیادی از خواص و فایده را برای گیاه آلوئه ورا و عرق آلوئه ورا بر شمرنده اند و مهم ترین آن ها در ادامه آمده است.

عرق گیاهی آلوئه ورا و خواص آن
در همین ابتدا بیان کنیم که خواص مطرح شده تنها مربوط به عرق آلوئه ورای اصل، با کیفیت و درجه یک مانند عرقیات طوبی است . عرق گیاهی آلوئه ورا خواص و فواید فراوانی دارند اما به یاد داشته باشید که عرقیات گیاهی تقلبی در بازار زیاد هستند و نه تنها فایده و خواصی در پی ندارند بلکه به علت وجود مواد شیمیایی و اسانس ها در عرقیات گیاهی مضر هم می باشند.
عرق آلوئه ورا در درمان زخم های گوارشی و التهاب روده موثر است. تمیز و پاکیزه کردن سیستم گوارشی از وظایف عرق آلوئه ورا است و با رفع و درمان عفونت های ناشی از زخم التیام بخش سیستم گوارشی است.

خواص عرق آلوئه ورا برای پوست صورت | عرق آلوئه ورا برای مو
عرق آلوئه ورا با از بین بردن آلودگی هایی که به عمق و منافذ پوست نفوذ کرده اند باعث روشن تر شدن و شفاف تر شدن پوست می شوند. از مهم ترین خواص عرق آلوئه ورا جوانسازی و شادابی پوست و مو است. خوردن مرتب و مداوم عرق آلوئه ورا سلامت پوست و مو را تضمین می کند. درمان جوش و لک هم مواردی است که بر عهده عرق آلوئه ورای طوبی می باشد.
اگر دچار اگزما، سوختی، بیماری های پوستی، عرق سوز شدن و ... شده اید عرق آلوئه ورا بهترین درمان است. می توانید مقداری عرق آلوئه ورا را روی قسمت آسیب دیده ماساژ دهید و یا تا موقع بهبود آسیب روزانه یک استکان عرق آلوئه ورا را بصورت شربت یا آشامیدنی میل کنید. این عرق گیاهی برای درمان تاول و آفت دهانی هم بهترین درمان است.
استفاده مکرر از این عرق، از پیری پوست جلوگیری کرده و پوست را مقاوم می کند.
عرق آلوئه ورا و دیابت
از دیگر خواص عرق آلوئه ورا طوبی کاهش قند و تنظیم فشار خون است. قند طبیعی موجود در آلوئه ورا موجب کاهش قند و تنظیم فشار خون و به طبع جلوگیری از سکته و امراض مربوطه خواهد نمود.

عرق آلوئه ورا و تسکین درد
 خوردن عرق آلوئه ورا از برند طوبی منجر به رفع نواقص موجود در مفاصل شده و بدین ترتیب کارکرد بهتر مفاصل را در پی خواهد داشت.
بسیاری از دردهای موجود در مفاصل و استخوان ها ناشی از کهنه شدن دردی است که سال ها پیش نسبت به آن بی اعتنا بوده ایم . ممکن است شما خوردن عرق آلوئه ورا را جهت سلامت پوست و مو در برنامه خود قرار دهید اما از اثرات دیگران از جمله درمان دردهای مفصلی خصوصا درمان کمر درد هم بهره ببرید. درمان دردها از خواص عرق آلوئه وراست که کمتر بدان پرداخته شده است.

از فواید عمده عرقیات گیاهی آرام بخشی است. تا حد زیادی خاصیت ضد استرس و ضد افسردگی دارد و در آرامش روح و روان موثر است. ترکیب عرق آلوئه ورا و عرق بیدمشک طوبی برای رفع بی خوابی مثمر ثمر است.

عرق آلوئه ورا در تابستان
تابستان و گرمای هوا مصرف عرق آلوئه ورا را چند برابر می کند. عرق آلوئه ورا ترمیم کننده بافت های آسیب دیده بدن است که به علت زاویه تابش آفتاب مورد حمله قرار گرفته اند.

عرق آلوئه ورا و درمان سموم
قدرت پاک کنندگی عرق آلوئه ورا به حدی است که آن را دشمن سموم بدن می دانند. می توانید در انواع نوشیدنی ها اندکی عرق آلوئه ورا درجه یک طوبی را بریزید و علاوه بر طعم دلپذیر سموم بدن را دفع نمایید.
ترکیبی عرق آلوئه ورا و بهار نارنج سرشار از ویتامین سی و ویتامین های رفع کننده التهاب است. این ترکیب بی نظیر تقویت کننده اساسی سیستم ایمنی و سیستم عصبی است. درمان تشنج و سکسه، افزایش اشتها و رفع اختلال های عصبی از خواص ترکیب عرق آلوئه ورا و عرق بهار نارنج هستند.

قیمت عرق گیاهی آلوئه ورا
بهترین عرقیات گیاهی را از فروشگاه اینترنتی گلاب طوبی تهیه کنید. برند طوبی از باکیفیت ترین مواد اولیه و بدون هیچ ناخالصی استفاده کرده است. عرقیات عرضه شده در این فروشگاه بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و اسانس ها خواص شگفت انگیزی دارند. بسته بندی های متنوع و مختلف از انواع عرقیات گیاهی اصل و درجه یک نوشیدنی های طبیعی و بی نظیر خانه شما خواهد بود.
کارخانه گلاب طوبی، یکی از برترین تولیدی های عرقیات گیاهی قمصر کاشان است که فروش عمده و فروش تکی انواع عرقیات گیاهی را انجام می دهد. این شرکت تولیدی این عرقیات گیاهی را پس از تولید از مرحله آزمایشگاه عبور می دهد و سپس بسته بندی می کند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  شرایط بازگشت محصول
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل