گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرق گیاهی زیره برای لاغری

خرید عرق گیاهی زیره برای لاغری

داشتن وزن ایده آل موضوعی است مهم برای همگان که علاوه بر زیبای و تناسب اندام، در امر سلامت هم اهمیت دارد. اضافه وزن و چاقی مفرط بیماری های مختلفی به همراه دارد و باید در اسرع وقت درمان شود. همان طور که می دانید ورزش و رژیم غذایی مناسب از راهکار های اساسی کاهش وزن و کم کردن چربی ها هستند اما علاوه بر این روش های دیگری هم جهت کنترل وزن وجود دارد روش هایی از جمله مصرف عرقیات گیاهی و داروها و مکمل های طبیعی. عرقیات گیاهی هم در راستای کاهش وزن و هم در راستای افزایش وزن کاربرد دارند. عرق گیاهی زیره یکی از عرقیات گیاهی است که وظیفه چربی سوزی داشته و مصرف صحیح آن برای کاهش وزن و چربی سوزی بسیار ایده آل است.
زیره به عنوان ادویه ای پر خاصیت هم کاربرد دارد و افزودن چاشنی زیره به غذا علاوه بر طعم و عطر بسیار خوبی که دارد با تجمع سلول های چربی مبارزه کرده وکاهش وزن را به همراه خواهد داشت. زیره به صورت دانه، پودر، عرق گیاهی، جوشانده و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
از ویژگی های رایج زیره می توان به ضد نفخ بودن و خوش عطر بودن آن اشاره کرد که آن را در آشپزی و طب سنتی و نوین پر کاربرد کرده است. زیره سیاه که به زیره ایرانی هم مشهور است نوع مناسب تری برای عرق گیری است در حالی که زیره سبز هم کاربرد های مخصوص خود را دارد. برای تهیه عرق زیره از دانه های این گیاه استفاده می شود. دانه ها روی بوته هایی شبیه به بوته هویج به ثمر رسیده و دارای شکلی هلالی با خطوط هستند.
در این مقاله به خاصیت چربی سوزی و کاهش وزن زیره اشاره می کنیم. خاصیتی که خصوصا برای افراد دارای اضافه وزن اهمیت دارد . اما از دیگر ویژگی های مهم و خاصیت های زیره نمی توان غافل ماند. در ادامه با ما همراه شوید تا نسبت به روش صحیح و سالم کاهش وزن به کمک عرق زیره آشنا شوید.

خواص عرق زیره
دو نوع زیره سبز و زیره سیاه وجود دارد و هر دو نوع برای سلامت بدن مفید هستند چراکه عرق زیره منجر به افزایش فعالیت آنزیم های گوارشی شده و به هضم بهتر و راحت تر غذا کمک می کند. به همین دلیل است که هنگام نفخ نوشیدن عرق زیره اصل و درجه یک توصیه می شود. حتی عطر و بوی زیره هم تحریک کننده غدد براقی دهان است و آنزیم های هضم و تجزیه را فعال می کند . فعال شدن این آنزیم ها که به تحریک عطر و بوی عرق زیره اصل آزاد شده اند، شروع فرآیند هضم آسان غذاست. تیمو موجود در زیره اسید و آنزیم های دستگاه گوارش را بیدار می کند و مسئولیت هضم غذا را بر عهده می گیرد.
 مقدار زیادی از آهن در دانه های زیره وجود دارد و طبیعتا این ویژگی را در عرق زیره اصل هم می توان یافت. رفع کم خونی با نوشیدن مرتب عرق زیره امکان پذیر است.
 بسیاری از افراد چاق درگیر نوعی از دیابت هستند و همانطور که می دانیم اگر بیماری دیابت کنترل نشود آسیب های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. عرق زیره می تواند در کنترل دیابت موفق عمل کند. اگر دارای اضافه وزن هستید و از بیماری دیابت رنج می برید ، نسبت به کنترل میزان قند خون خود به کمک عرق زیره اقدام فرمایید.
عرق زیره اگر اصل و با کیفیت باشد نابود کننده عالی کلسترول اضافی در بدن خواهد بود. کلسترول بالا هم موردی ست که افراد دارای اضافه وزن با آن درگیر هستند.  
اگر دارای التهان های درونی مانند التهاب پوست ،خون و ... هستید ، نوشیدن منظم عرق زیره در کاهش التهاب به شما کمک خواهد کرد و نکته مهم و اساسی که محور مقاله حاضر هم به حساب می آید این که عرق زیره بهترین درمان برای کاهش چربی های مازاد بدن است. کاهش وزن با نوشیدن عرق زیره امکان پذیر است اما به یاد داشته باشید به اندازه و درست مصرف کنید. نوشیدن بیش از حد عرق زیره به چربی های چشم آسیب زده و عوارض خطرناکی در پی دارد.

عرق گیاهی زیره برای لاغری
آنچه به عنوان ویژگی عرق زیره مطرح می شود صرفا در رابطه با عرق زیره اصل و با کیفیت است. مصرف عرق زیره تقلبی به هیچ عنوان نمی تواند در لاغری و ... موثر واقع شود. عرق زیره اصل سرعت سوخت و ساز را بالا برده و فرآیند هضم را بهبود می بخشد. سوختن سریع کالری قبل از آنکه به چربی تبدیل شده و در قسمت های مختلف بدن تلنبار شود، خصلتی است که عرق زیره را برای لاغری مناسب ساخته است.
در مصرف عرقیات گیاهی صبر و حوصله به خرج دهید. ممکن است در تبلیغات قرص های شیمیایی شنیده باشید که کاهش وزن در چند روز یا چند هفته اتفاق می افتد اما چنین روش هایی عوارض جانبی بسیار خطرناکی به همراه دارند درحالی که مصرف عرقیات گیاهی برای درمان و پیشگیری از هر بیماری سالم و بدون هیچ گونه عوارش جانبی می باشد اما ممکن است نسبت به دارو و درمان های شیمیایی زمان بر باشد.

خرید عرق گیاهی زیره برای لاغری
مصرف مداوم و صحیح عرق زیره چربی های پهلو و شکم را آب کرده و سلامت سیستم گوارشی را تضمین می کند. برای تهیه عرق زیره اصل و با کیفیت بهترین فروشگاه، فروشگاه های مجازی و آنلاین هستند که تحت نظارت برند های معتبر و نامی اداره می شوند. خرید از فروشگاه های اینترنتی برند های معتبر ریسک خرید محصولات تقلبی را به صفر رسانده و بهترین کیفیت را به قیمت کارخانه در اختیار شما قرار می دهد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  ارسال سریع محصول

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل