گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» فواید بی نظیر عرق هل برای بدن

خرید عرق گیاهی هل سنتی

هل از خانواده زنجبلیان است که در دو نوع  وحشی و پرورشی در مناطق کوهستانی می روید. این گیاه در موارد دارویی درمانی از خواص بی شماری برخوردار است که اطباء سنتی از قدیم به ارائه این گیاه و عرق آن برای درمان مشکلات مختلف افراد می پرداخته اند. از فواید بی نظیر عرق هل برای بدن و موارد خرید عرق گیاهی هل سنتی می توانید در ادامه این مقاله بیش تر بخوانید و بدانید.
فواید بی نظیر عرق هل برای بدن
طبع عرق هل گرم و خشک است که به همین جهت از آن در درمان بیماری ها و مشکلات مختلفی می توان به صورت خانگی استفاده نمود. اما عرق هل چه خاصیتی دارد و از عرق هل در طب سنتی چه استفاده هایی می شود؟ در این رابطه با مطالعه موارد زیر می توانید بیش تر از خواص و کاربرد عرق هل در رفع مشکلات مختلف بدانید.
عرق هل برای پوست: شادابی پوست یکی از بهترین فواید این عرق گیاهی برای سلامتی پوست می باشد که افراد با استفاده مدوام از آن می توانند به مرور نتیجه آن را مشاهده نمایند.
عرق هل برای سرماخوردگی: ویتامین C موجود در دانه هل سبب می شود تا افراد با مصرف آن سیستم ایمنی بدن شان تقویت شده تا از سرماوردگی در آن ها جلوگیری شود و در صورت ابتلا به ویروس سرماخوردگی و ویروس هایی نظیر آن به درمان گلو درد و سرماخوردگی شان کمک نماید.
عرق هل برای معده: در هل ماده ای به نام عصاره اتانول موجود است که سبب کاهش اسید معده می شود و سبب درمان درد معده، سوزش سر دل، حالت تهوع و یبوست می شود.
عرق هل برای لاغری: میزان فیبر موجود در هل بسیار زیاد است که سبب کاهش اشتهای افراد شده و بدین ترتیب با افزایش متابولیسم و چربی سوزی بدن می توان از خواص عرق هل برای لاغری بهره مند شد. به منظور برخورداری از تاثیر عرق هل برای لاغری می توانید مقداری از این عرق گیاهی را هر روز صبح میل نمایید.
خواص عرق هل برای پوست: ویتامین سی موجود در هل سبب بهبود گردش خون در درخشانی و شفافیت پوست می گردد. هم چنین خواص ضد باکتری این گیاه سبب شده تا در درمان آلرژی های پوستی نیز بسیار مفید و موثر باشد. سم زدایی و پاکسازی پوست صورت یکی از کاربردهای عرق هل برای پوست می باشد. درمان خشکی لب، تقویت و افزایش رشد مو از دیگر موارد درمانی این عرق گیاهی مفید برای پوست و مو می باشد که افراد می توانند از آن بهره مند گردند.
عرق هل برای قاعدگی: این مشکل برای خانم ها در دورانی که دچار آن می شوند بسیار رنج آور می باشد که جهت رفع آن می توانید با مقداری عرق گیاهی هل مصرف نمایید.
عرق هل خواص بی شماری دارد که افراد با مصرف روزانه آن می توانند از بروز بسیاری از بیماری ها در خود پیشگیری نمایند. مصرف عرق هل برای سردرد های عصبی و میگرنی بسیار مفید می باشد، هم چنین تقویت قلب و معده، ادرار آوری، باز کننده قاعدگی، رفع التهاب های دهانی، خوشبو کردن دهان، درد گوش، کاهش تب و بیماری های چشمی از دیگر فواید عرق گیاهی هل می باشد.
خرید عرق گیاهی هل سنتی
فروشگاه گلاب طوبی ارائه دهنده عرق هل کاشان می باشد که می توان به عنوان بهترین و معتبرترین فروشگاه گلاب عرقیات به منظور بهره مندی از عرق هل طوبی آن را در نظر گرفت. فروش عرق هل در این فروشگاه معتبر به صورت مستقیم و بی واسطه انجام می پذیرد که خریداران می توانند جهت خرید عمده محصولات نیز بدان مراجعه نمایند. بهترین و به روزترین قیمت عرق هل کاشان نیز در این فروشگاه آنلاین گلاب عرقیجات گیاهی قابل مشاهده می باشد که خریداران می توانند بدان مراجعه نمایند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل