گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» بهترین روش تشخیص گلاب اصل و خرید گلاب خالص کاشان

خرید گلاب اصل خالص کاشان

کاشان که از دیر باز به عنوان شهر گل و گلاب شناخته می شود ، هنوز در تولید گلاب علاوه بر روش های سنتی از روش های صنعتی و نیمه صنعتی نیز در کنار آن مشغول به فعالیت می باشد که بسیاری از افراد متقاضی خرید گلاب اصل خالص کاشان می باشند که ما قصد داریم در زمینه راهنمایی افراد برای خرید گلاب اصل در این بازار پر از محصولات تقلبی و ناخالص ،در زمینه بهترین روش تشخیص گلاب اصل و خرید گلاب خالص کاشان راه حل هایی را ارائه نماییم که امیدواریم این مطالب مفید واقع شود و شما را در این زمینه یاری کند .
بهترین روش تشخیص گلاب اصل و خرید گلاب خالص کاشان
روش های مختلفی جهت تشخیص گلاب اصل وجود دارد که ما با ذکر همه آن ها ، این مقوله بسیار مهم را برای شما راحت و آسان خواهیم نمود . قبل از ذکر این موارد در ابتدا لازم است به شرح روش تولید گلاب اصل و سنتی کاشان بپردازیم تا با مراحل تولید آن آشنایی کامل پیدا نموده و طبق آن بتوانید اصل یا غیر اصل بودن گلاب را تشخیص دهید .
روش تولید گلاب اصل کاشان
همان طور که می دانید شهر کاشان دارای روستاهای خوش آب و هوای زیادی مثل قمصر ، نیاسر و برزک می باشد که در زمینه پرورش گل محمدی درجه یک در دنیا حرف اول را می زند ، زیرا به علت آب و هوا و خاک بسیار حاصل خیز مناسب برای پرورش این گیاه پر کاربرد می باشد که در دومین ماه فصل بهار این محصول به بار نشسته و مورد بهره برداری کشاورزان به جهت تولید گلاب و دیگر فرآورده های آن مانند اسانس و عطر قرار می گیرد .
در روش سنتی برای تولید گلاب اصل از یک دیگ یا دیگچه به عنوان مخزنی برای ریختن گل های محمدی داخل آن استفاده می شود که در آن را بسیار محکم می بندند و با استفاده از نیچه هایی که یک سر آن متصل به این دیگ ها و سر دیگر آن به پارچ هایی که به عنوان مخزن گلاب شناخته می شود ، وصل می باشد و کار اصلی این نیچه ها این است که بخار حاصل از ترکیب گل محمدی و آب داخل دیگ های تحت حرارت را به داخل پارچ های مخصوص گلاب گیری قرار گرفته داخل حوضی از آب سرد هدایت می نماید که این بخار تحت سرما به مایع تبدیل می شود و مایع حاصل از این فرآیند تبخیر را به عنوان گلاب اصل و خالص می شناسند .
در روش کار سنتی گلاب گیری هیچ مانع یا وسیله اضافی در سر راه انتقال بخار حاصل از دیگ حاوی گل محمدی و آب قرار ندارد و بخار مستقیما به داخل دیگچه هدایت می شود ، در صورتی که در روش صنعتی و نیمه صنعتی ، بین راه انتقال بخار یک وسیله به نام اسانس یا عصاره گیر گذاشته می شود که با این کار می توانند محصولات دیگری از این محصول کاربردی را تولید نمایند و گلاب تولید شده به روش صنعتی دارای میزان درجه خالصی کمتری نسبت به گلاب اصل و سنتی می باشد که علاوه بر این بسیاری از سود جویان نیز با ریختن مقدار کمتری از گل محمدی در مخزن تولید و افزودن این اسانس ها برای دادن عطر و بوی واقعی گلاب به آن ، به تولید گلاب می پردازند و این محصول بی کیفیت یا به نوعی تقلبی را با نام گلاب اصل کاشان در معرض فروش عموم می گذارند . در ادامه می توانید با روش های تشخیص گلاب اصل از غیر اصل و ناخالص در هنگام خرید آشنا شوید که بسیار موثر می باشد .
تشخیص گلاب اصل و خالص کاشان
گلاب های سنتی و صنعتی به دلیل برخورداری از روش های کاملا متفاوت تولید ، از تفاوت هایی برخوردار می باشد که در ذیل به آن ها پرداخته شده است . هم چنین با رونق گرفتن بازار این محصول خوراکی ، سودجویان زیادی ز این فرصت استفاده نموده و با تولید محصولات بی کیفیت و تقلبی به فروش گلاب غیر اصل به جای گلاب خالص و درجه یک می پردازند که از آن ها نیز نمی توان در بازار غافل شد و لازم است که نکاتی را در مورد ویژگی های گلاب اصل کاشان را بدانید :
-    گلاب اصل از نظر شکل و رنگ به دلیل عدم وجود رسوبات یا ناخالصی های اضافی در آن ، از ظاهری روشن و شفاف برخوردار می باشد که با چشم می توان کدر بودن یا نبودن رنگ گلاب را به راحتی تشخیص داد و بدین گونه به تشخیص گلاب اصل از غیر اصل و ناخالص پی برد .
-    طعم و بوی گلاب اصل همان طعم و بوی ملایم گل محمدی است که در صورت دسترس بودن یک گل محمدی و بوییدن گل و خوردن گلبرگی از آن می توانید با گلاب مقایسه نمایید . گلاب های بی کیفیت و ناخالص از بوی ترشیدگی و تندی برخوردار می باشد که به دلیل به کار رفتن اسانس های افزودنی در آن می باشد و دارای طعمی نسبتا تلخ است که با خوردن گلاب اصل این تلخی را دهان خود بیش تر از ده ثانیه حس نخواهید کرد و خیلی زود تلخی آن جذب می شود و از بین می رود ، اما در محصولات بی کیفیت این تلخی به طعم ماندگار در دهان تان تبدیل می شود که به همین راحتی از بین نمی رود . در محصولات اصل نیز با مقدار بیش تر گل محمدی که به عنوان عیار گلاب نام برده می شود ، هر چه عیار گلاب یا به نوعی مقدار گل محمدی نسبت به آب ریخته شده در دیگ بیش تر باشد ، میزان تلخی طعم گلاب اصل و در نتیجه عیار آن نیز بیش تر خواهد بود ، در صورتی که با خوردن گلاب های حاوی اسانس و ناخالص ، سر زبان تان شروع به سوختن خواهد کرد که این تشخیص گلاب خالص از بی کیفیت و ناخالص را بسیار راحت می نماید .
-    ماندگاری گلاب اصل به دلیل نبودن ناخالصی در آن ، بسیار بیش تر از گلاب غیر اصل است ، طوری که بعد از گذشت ماه ها همان عطر و بوی ملایم اولیه را به همان میزان خواهد داشت و هیچ تغییری در رنگ و شکل و عطر و طعم آن رخ نخواهد داد ، اما گلاب های اسانس دار یا تقلبی بعد از مدت زمان کوتاهی هیچ بوی خاصی نخواهد داشت و طعم آب می دهد .
خرید گلاب اصل خالص کاشان
از آن جایی که بازار رقابت در عرضه این محصول بسیار داغ شده است باید دقت نمایید که در خرید گلاب اصل کاشان به فروشگاه یا مغازه های اسم و رسم دار و معتبر مراجعه نمایید . گلاب طوبی به عنوان با سابقه ترین تولید کننده گلاب اصل کاشان با بالاترین کیفیت در ایران و جهان شناخته می شود که در دارای هکتارها زمین حاصلخیز برای پرورش گل محمدی در شهر گل و گلاب یعنی قمصر کاشان بوده و در همان منطقه به تولید گلاب به روش کاملا سنتی پرداخته است که نتیجه آن مرغوب ترین و خالص ترین گلاب اصل می باشد که به دلیل استقبال زیاد متقاضیان از گلاب طوبی ، این شرکت تولیدی به ارائه محصولات خود اعم از گلاب اصل و خالص به صورت اینترنتی و آنلاین و مستقیم از تولیدی پرداخته که با خرید آنلاین گلاب اصل و خالص کاشان از فروشگاه اینترنتی گلاب طوبی می توانید از بهترین قیمت گلاب اصل و درجه یک در بازار بهره مند گردید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  ارسال سریع محصول
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  شرایط حمل و نقل محصولات

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل