گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» منظور از گلاب دو آتیشه چیست ؟

خرید گلاب دو آتیشه کاشان

امروزه روی آوردن به طب سنتی و خرید عرقیات گیاهی با توجه به استفاده زیاد آن در قبل از رشد بیشتری در جامعه برخوردار بوده و افراد از عرقیات گیاهی جهت موارد درمانی و کاربردی استفاده فراوان می نمایند که یکی از این عرقیات را می توان گلاب کاشان معرفی نمود که به عنوان شهر گل و گلاب در میان هموطنان در سراسر کشور شناخته شده است به طوری که افراد در خرید عرقیات گیاهی به ویژه گلاب تمایل به خرید از این شهر را دارند .
در بحث گلاب که از مهم ترین عرقیات با کاربرد خوراکی و درمانی می باشد می توان انواع مختلفی را نام برد که یکی از پر آوازه ترین آن که در میان افراد و عطاری ها نام برده می شود گلاب دو آتیشه می باشد . همین موضوع سبب شده تا ذهن خریداران در باب این مسئله یعنی منظور از گلاب دو آتیشه چیست ؟ در گیر شود و به دنبال تفاوت این نوع گلاب دو آتیشه با گلاب معمولی باشند . فروشگاه گلاب طوبی در زمینه معرفی این نوع گلاب و امکان خرید گلاب دو آتیشه کاشان به ارائه مقاله ایی در این باب جهت افزایش آگاهی خریداران در این زمینه پرداخته است .
منظور از گلاب دو آتیشه چیست ؟
در معرفی گلاب دو آتیشه و بیان تفاوت آن با گلاب معمولی در ابتدا باید فرآیند تولید و تهیه گلاب تشریح شود . در بحث تهیه گلاب در ابتدا از گلبرگ های چیده شده درخت گل محمدی به همراه آب و استفاده از دیگ بخار و جوشاندن گل به همراه آب و استفاده از عملیات تقطیر گلاب را تولید می نمایند که این گلاب حاصله گلاب معمولی خواهد بود . البته بسته به شرکت تولید کننده آن میزان گل و آب مورد استفاده جهت تولید گلاب که به آن عیار گفته می شود متفاوت می باشد که خود به نوعی در کیفیت گلاب عرضه شده تاثیر می گذارد . حال اگر همین فرآیند و تقطیر را دوباره بر روی گلاب حاصله با گل های محمدی به جای آب انجام دهیم گلاب به دست آمده گلاب با غلظت بیشتر خواهد بود که به نام گلاب دو آتیشه یا گلاب سنگین معرفی می گردد که می توان آن را گلاب اصل و درجه یک معرفی نمود .
تفاوت گلاب دو آتیشه و گلاب معمولی چیست ؟
با توجه به مطالب بیان شده می توان تفاوت در بحث گلاب دو آتیشه و گلاب معمولی را در وهله اول به مرحله تولید آن نسبت داد . گلاب معمولی با یک بار تقطیر به دست می آید در حالی که گلاب دو آتیشه با دو مرحله تقطیر حاصل می شود . در بیان دیگر تفاوت گلاب دو آتیشه می توان تفاوت طعم و غلطت آن را نسبت به گلاب معمولی مورد بررسی قرار داد . گلاب معمولی از غلظت و طعمی معمولی برخوردار می باشد در صورتی که در گلاب دو آتیشه غلظت بالای این عرق گیاهی و طعم تلخ مانند آن به همراه بوی بیشتر گل محمدی در آن توانسته این عرق گیاهی را شاخص نماید . در بحث دیگر تفاوت این گلاب می توان به قیمت آن اشاره نمود . با توجه به مباحث گفته شده می توان قیمت گلاب دو آتیشه کاشان را نسبت به گلاب معمولی کاشان بیشتر دانست و این موضوع به استفاده دو بار گل محمدی در تولید باز می گردد .
خواص گلاب دو آتیشه
در بیان خاصیت های گلاب می توان خواص فوق العاده ایی را بیان نمود که با مصرف و خرید گلاب از نوع دو آتیشه از شهر کاشان می توان علاوه بر دسترسی به گلاب ناب کاشان به خواص بیشتر این عرق گیاهی با طبیعت گرم دست یافت . در بیان خواص گلاب دو آتیشه علاوه بر کاربرد خوراکی در بحث طعم دهنده به مواد غذایی و تولید انواع شیرینی ها می توان به خواص درمانی آن از جمله آرامبخش بودن آن اشاره نمود که همین موضوع را می توان از دلایل استفاده گلاب در زمان از دست دادن عزیزان بیان نمود . در بیان دیگر ویژگی های این عرق گیاهی می توان به خاصیت هایی چون
1. رفع بی خوابی و خستگی
2. مناسب برای استفاده جهت شادابی پوست
3. مفید برای معده
4. افزایش قوای عمومی  و رفع تب
5. تقویت لثه و بهبود آفت دهان و ...
اشاره نمود .
فروش گلاب دو آتیشه به قیمت درب کارخانه - گلاب طوبی
یکی از برند های تولید کننده و عرضه کننده در کاشان شهر گل و گلاب را می توان شرکت گلاب طوبی بیان نمود که از واحد های تولید کننده انواع عرقیات گیاهی اصل و درجه یک در روستای قمصر می باشد که محصولات خود را به شیوه سنتی  تولید و در اختیار خریداران قرار می دهد . این شرکت با ارائه و تولید محصولاتی با کیفیت در راستای برطرف ساختن نیاز خریداران به ویژه تولید گلاب دو آتیشه که امروزه از عرقیات پر مصرف نامیده می شود امکان فروش گلاب دو آتیشه به قیمت درب کارخانه را فراهم نموده است تا خریداران بتوانند از این محصول به صورت عمده یا به صورت جزئی به شیوه خرید حضوری و خرید آنلاین با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت دست یابند . ارائه محصولات این شرکت به قیمت درب کارخانه را می توان به دلیل حذف واسطه و دلالان در زمینه فروش بیان نمود که خرید گلاب دو آتیشه کاشان در عین برخورداری از کیفیت و قیمت مناسب را از شرکت گلاب طوبی به همراه دارد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  ارسال سریع محصول
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل