گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» خصوصیات عرق نعنا و خرید آن

خرید عرق نعنا اصل کاشان

نعنا گیاهی است خوراکی و با طبعی گرم که ما ایرانیان به روش طب سنتی و قدیمیان خود از عرق آن به عنوان تسکین و درمان دل درد و دل پیچه بسیار استفاده می نماییم ، اما مصرف بیش از حد آن ممکن است باعث ایجاد حساسیت در افراد گردد که پیشنهاد می دهیم در صورت نیاز و آن هم همراه با غذای خود مصرف نمایید . علاوه بر این عرق نعنا از خواص بی شماری برخوردار است که ما در این مقاله قصد داریم به شرح خصوصیات عرق نعنا و خرید آن بپردازیم و روش خرید عرق نعنا اصل کاشان را به شما معرفی نماییم .
خصوصیات عرق نعنا و خرید آن
قبل از بیان ویژگی های عرق نعنا باید روش تولید آن را بدانید تا به طور ملموس تری بتوانید با خواص این گیاه پر کاربرد آشنا شوید . روش تولید عرق نعناع بدین صورت می باشد که در مناطقی مانند کاشان و شهرهای حومه که خاک حاصل خیز برای پرورش این گیاه درمانی وجود دارد ، افراد مشغول به فعالیت در زمینه گلاب و عرقیجات گیاهی در کارگاه یا کارخانه خود ، به جمع آوری این گیاه به صورت تر و تازه می پردازند و با ترکیب نمودن آن با آب در ظرف های مخصوص به عرق گیری تحت حرارت ، بخار حاصل از جوشاندن این ترکیب را تحت سرما به تقطیر آب تبدیل نموده که از این آب مقطر به عنوان عرق نعنا نام برده می شود و از عطر و طعم بسیار دلپذیری برخوردار می باشد که از آن در مصارف خوراکی استفاده می گردد .
عرق نعنا دارای خواص زیادی است که از عمده و موثرترین ویژگی های آن می توان به خاصیت ضد نفخ ، ضد درد و ضد اسپاسم (گرفتگی) آن اشاره نمود که افراد در درمان این گونه از دردهای سطحی و شایع خود آن را به کار می گیرند و به همین علت عرق گیاهی نعنا را بدون شک می توانید در خانه هر ایرانی پیدا کنید ، زیرا به عنوان عرق گیاهی درمانی از ملزومات اساسی هر خانه در درمان دردهای شکمی به کار می آید که بسیار هم جواب دهنده و تاثیر گذار می باشد .
عرق نعنا براي دل درد
این عرق ضد نفخ به عنوان باد شکن عملکرد بسیار خوبی دارد که افراد دچار دل‌ درد ، دل ‌پیچه‌ و سوء‌ هاضمه را درمان نموده و دردهای ان ها را بهبود می بخشد . هم چنین افراد دارای بیماری گوارشی می توانند از این عرق گیاهی ضد نفخ به عنوان کمک به هضم معده خود استفاده نمایند . هر چه گیاه نعنا به کار رفته در تولید این عرق گیاهی موثر ، تازه تر باشد ، مسلما از تاثیر بیش تری برخوردار می باشد . برای تقویت روده و معده خود می توانید از دم نوش عرق نعناع میل بفرمایید تا از بروز مشکلات گوارشی در خود جلوگیری نمایید .
عرق نعنا برای دستگاه گوارش
به علت وجود ماده ای به نام منتول که اثر ضد درد بسیار خوبی دارد ، از عرق نعناع به عنوان موثرترین دردهای گوارشی استفاده می شود . این عرق گیاهی را می توان معجونی برای رفع خستگی و بی حالی در افراد دانست .

عرق نعنا و بوی دهان
عرق گیاهی نعناع را می توان به عنوان دهان شویه برای خوشبو نمودن دهان به ویژه در افراد که از بد بویی دهان خود به علل مختلف رنج می برند ، موثر دانست . عرق نعنا با بوی تندی که دارد به عنوان ضد میکروب استفاده می شود که قابلیت از بین بردن میکروب های داخل دهان و دندان را دارد . اما باید در مصرف آن تعادل را رعایت نمودن زیرا مصرف بی رویه آن باعث تحریک سیستم گوارشی بدن می شود .
عرق نعنا برای لاغری
این عرق گیاهی را می توان به عنوان عرق گیاهی برای لاغری نیز مناسب دانست زیرا با ایجاد حرارت باعث عملکرد بسیار بهتری در هضم معده می شود و از یک سو از خاصیت کاهش چربی سازی در بدن برخوردار است که با مصرف نصف استکان یک ربع قبل از غذا و یک ربع بعد از غذا می توانید به این رویه کمک نمایید .
مقدار مصرف عرق نعنا
میزان مصرف عرق نعنا بستگی به غلظت یا به نوعی عیار آن دارد ؛ بدین معنا که هر چه مقدار نعنا به کار رفته در تولید عرق نعنا بیش تر باشد ، از غلظت بیش تری برخوردار بوده و باید مصرف آن را به حداقل یعنی حدودا نصف استکان رساند ، اما عرق نعنا با غلظت معمولی را می توان تا یک استکان پر هم مصرف نمود .
موارد منع مصرف عرق نعناع
مورد منع مصرفی برای عرق نعناع گیاهی وجود ندارد ، به جز این که فرد با خوردن این عرق گیاهی دچار آلرژی و حساسیت گردد که توصیه می کنیم از خوردن آن اجتناب نماید .
خرید عرق نعنا اصل کاشان
شرکت گلاب طوبی دارای انواع عرقیجات گیاهی موثر برای درمان دردهای مختلف در افراد می باشد که آن ها را با ترکیبی از خالص ترین و تازه ترین گیاه های منطقه حاصلخیز خود یعنی قمصر کاشان تولید نموده است . عرق نعناع به عنوان عرق گیاهی پر کاربرد و موثر برای دردهای شکمی ، در این شرکت با تازه ترین گیاه نعناع به دست آمده از مزارع این شهر خوش آب و هوا ، تولید می گردد که خرید عرق نعناع اصل کاشان به صورت اینترنتی را برای مشتریان خود در سراسر کشور که برای سفر به شهر گل و گلاب کاشان یعنی قمصر مشکل داشته یا وقت لازم را ندارند ، امکان پذیر نموده است . خرید اینترنتی عرق نعنا اصل از فروشگاه آنلاین گلاب طوبی به صورت مستقیم و بی واسطه از خود شرکت انجام می شود که هزینه های اضافی را برای مشتری در بر ندارد و می تواند عرق نعنا به قیمت تولیدی را به صورت خرده و عمده خریداری نماید و از تخفیفات این شرکت در خرید عمده عرق نعنا اصل کاشان بهره ببرند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  درباره شرکت گلاب طوبی
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل