گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» مشخصات ، قیمت و خرید عرق کاسنی اصل

خرید عرق کاسنی اصل

در این روز ها عرقیجات گیاهی یکی از راه های استفاده کرده از گیاهان دارویی می باشند . مصرف گیاهان دارویی برای درمان های طبیعی برای رفع مشکلات بسیار مفید می باشد به دلیل این که خاصیت دارویی زیادری را دارند به همین جهت چند سالی است که مردم از گیاهان دارویی برای درمان بیماری هایشان استفاده می کنند اما مصرف گیاه دارویی کمی مشکل به نظر می رسد به همین اساس در چند سال اخیر شرکت ها و تولید کنندگان مواد غذایی به این فکر فرو رفتند که عرقیات این گیاهان دارویی را تهیه و به دست مردم برسانند چرا که مصرف عرق گیاهان دارویی خیلی راحت تر از خود گیاه می باشند . در کشور عزیزمان ایران تا کنون بیش از 40 نوع گیاه دارویی وجود دارد که از آن ها عرق گیری شده و در بازار عرضه شده است . در واقع عرقیات گیاهی از رایحه ، عطر یا اسانس گیاهان دارویی می باشد که با آب ترکیب شده و بسته بندی می شود و روانه بازار شده و به فروش می رسد .
عرق کاسنی یکی از عرقیات گرفته شده از بین گیاهان دارویی می باشد که از یک گل آبی ارغوانی بسیار زیبا تهیه می شود و دارای خواص درمانی فراوانی می باشد .

چگونگی تولید عرق کاسنی
تولید سنتی عرق کاسنی بر خلاف تولید صنعتی آن ، با استفاده از دیگ های بزرگ مسی و پارچ های مسی صورت می گیرد که فاقد اسانس گیر می باشند ؛ پس در واقع در تولید سنتی آن هنگامی که عرق کاسنی را می گیرند ، اسانس کاسنی از آن جدا نمی شود پس در نتیجه کیفیت تولید عرق کاسنی در مقایسه با تولید صنعتی و نیمه صنعتی آن کیفیت بالاتری را دارد .

چند مورد از خاصیت های عرق کاسنی
1) درمان اسهال با عرق کاسنی
کسانی که اسهال دارند برای درمان آن می توانند برگ های کاسنی تازه و یا عرق کاسنی را به تنهایی یا همراه با برگ های تازه کاهو جهت بند آوردن اسهال که منشا آن گرمی است بخورند که بسیار مفید می باشند .
2) معالجعه التهاب معده با کاسنی
التهاب یا ورم معده از بیماری هایی می باشد که در اثر فرسایش دیواره معده به وجود می آید و می تواند عوارض مخربی را بر روی سیستم گوارشی افراد داشته باشد و درد و ناراحتی های زیادی برای فرد مبتلا به التهاب معده ایجاد کند . عوارض و ضرر های التهاب معده هر ساله گریبان گیر عده زیادی از مردم می شود که می توان برای درمان آن به روش های طبیعی و گیاهی اقدام کرد .
یکی از راه های که جهت درمان التهاب معده بسیار موثر است این است که کسانی که دچار این بیماری شده اند کافی است هر روز مقداری از برگ های کاسنی را در سالاد ریخته و همراه سالاد میل کنند و هم می توانند از خود عرق کاسنی استفاده کنند فقط بهتر است که 3 بار در روز و هر بار یک فنجان از آن مصرف کنند که در درمان التهاب معده تاثیر گذار است .
3) پایین آوردن تب با عرق کاسنی
یکی از فعالیت هایی که عرق کاسنی بر روی بدن ما انجام می شود این است که بعد از مصرف این عرق سبب فعال شدن آنزیم های کبدی و بهبود کارکرد کبد می شود ؛ هم چنین جهت پایین آوردن غلظت خون و تصفیه نمودن آن بهتر است که در طول سه وعده غذایی روزانه ودر هر وعده یک فنجان از عرق کاسنی میل شود .
4) پایین آوردن تب با مصرف عرق کاسنی
مصرف عرق کاسنی تاثییر بسیار زیادی جهت پایین آوردن تب را در افراد دارد که استفاده از دم کرده برگ کاسنی یا ریشه آن سه مرتبه در روز و هر بار یک فنجان باعث می شود تا حرارت بالای بدن را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد و تب را پایین بیاورد . هم چنین می توانید عرق کاسنی را همراه عرق سکنجبین مصرف کنید کا سبب رفع تب های کهنه می شود .
در حقیقت مصرف کاسنی چه از گیاه آن و چه عصاره آن یک داروی طبیعی و آرامش بخش و تقویت کننده اعصاب می باشد و می تواند مانع ابتلا به سنگ کلیه در افراد شود .

نحوه و زمان مصرف عرق کاسنی
در خصوص طریقه مصرف عرق کاسنی باید گفت که بهترین زمان برای مصرف عرق کاسنی صبح ناشنا قبل از صبحانه ، شب قبل از خواب و قبل از ظهر می باشد . مصرف عرق کاسنی می تواند همراه با آب باشد که سبب افزایش دریافت مواد مغذی از گیاه کاسنی در بدن می شود .

5 مورد از کاربرد های عرق کاسنی همرا با دیگر عرقیات
همانطور که می دانید عرق کاسنی یکی از پر مصرف ترین عرقیات گیاهی می باشد . از جمله کاربرد های عرق کاسنی همراه دیگر عرقیجات می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1. گیاه کاسنی و مصرف عرق آن خاصیت طبیعی رونده دارد که با یبوست حاد مقابله می کند .
2. مصرف عرق کاسنی همراه با کرفس و جعفری خاصیت تقویت کنندگی دارد و برای افراد کم خون بسیار مفید است.
3. عرق کاسنی قلب ، کلیه و کبد را فعال می کند .
4. مصرف خوراکی عرق کاسنی باعث رفع سردرد می شود و در حالی که مصرف موضعی آن به عنوان کمپرس ، التهاب ایجاد شده بر اثر آرتروز را کاهش می دهد .
5. مصرف عرق کاسنی در پیشگیری از پوکی استخوان ، ایجاد سرطان و سینه بسیار موثر است .

خرید عرق کاسنی از شرگت گلاب طوبی
می توانید بهترین و با کیفیت ترین عرق کاسنی را از شرکت گلاب طوبی تهیه کنید . هم چنین می توانید به صورت حضوری جهت خرید عرقیات مورد نظر خود به دفتر فروش این شرکت که واقع در قمصر کاشان می باشد ، مراجعه کنید و نیز می توانید به صورت اینترنتی جهت ثبت سفارشان خود به فروشگاه آنلاین گلاب طوبی که در بهترین و مناسب ترین قیمت می باشد ، بپردازید چرا که حذف واسطه و دلالان سبب شده تا قیمت عرقیات این شرکت مناسب تر از تولید کنندگان عرقیجات دیگر باشد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  ارسال سریع محصول
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل