گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» خواص عرق زیره سبز

خرید عرق زیره سبز برای لاغری شکم

زیره یکی از دانه های گیاهی معطر و ضد نفخ می باشد که ارتفاع آن به حدود 50 سانتی متر می رسد. میوه این گیاه که به اشتباه به نام دانه زیره آن را می شناسند دارای شکلی هلالی با خطوط برجسته به اندازه 2 میلی متر می باشد که در دو نوع زیره سبز و زیره سیاه موجود می باشد. مصرف این نوع از زیره ها با کاربرد خوراکی و درمانی به صورت عرق گیاهی می باشد. که در جهت بیان خواص عرق زیره سبز مقاله زیر برای مخاطبان تهیه گشته است.
برای مطالعه در باب زیره سیاه که گاها به نام زیره کرمانی معرفی می گردد می توانید به مقاله مربوطه با عنوان خواص عرق زیره سیاه در طب سنتی چیست ؟ مراجعه نمایید و به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید.
اما در باب عرق گیاهی زیره سبز در وهله اول بحث بررسی این موضوع که عرق زیره سبز گرم است یا سرد ؟ را باید بیان نماییم که در اصل همان نوع طبع این عرق گیاهی می باشد، پرداخت تا افراد بر اساس مزاج خود بتوانند به استفاده از آن بپردازند. در بیان طبیعت این نوع عرق گیاهی می توان به طبع گرم و خشک این نوع گیاه اشاره نمود که سرشار از ویتامین هایی هم چون ویتامین A، B و C به همراه مواد معدنی از آهن، فیبر، کلسیم و منیزیم و آنتی اکسیدان می باشد.

خواص عرق زیره ی سبز
در جهت بررسی خواص این نوع عرق گیاهی مهم ترین نوع خاصیت این نوع از محصول را می توان مناسب در جهت رفع لاغری دانست. خواص عرق زیره سبز برای لاغری شکم به سبب افزایش سرعت سوخت و ساز و بهبود هضم که منجرب به سوزاندن سریع کالری در بدن می شود سبب گشته تا متابولیسم سریع در بحث کاهش وزن را برای افراد متقاضی لاغر شدن فراهم آورد.
لذا یکی از راهکار های طبیعی برای لاغر شدن بدون بحث مصرف دارو های شیمیایی را می توان مصرف عرق زیره سبز بیان نمود. در جهت مصرف این نوع عرق گیاهی که سرشار از فیبر می باشد و منجرب به کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن می گردد مصرف آن به صورت یک فنجان عرق زیره به شکل روزانه نیم ساعت قبل از غذا توصیه می گردد.
در بیان دیگر فواید عرق زیره ی سبز به دور از بحث لاغری می توان به شرح موارد زیر پرداخت :
- عرق زیره سبز و یبوست : همه افراد گاها در برهه ای از زندگی دچار یبوست یا هموروئید می گردند که در رفع آن می توان مصرف برخی از دارو ها ها را موثر دانست. اما طب سنتی در این زمینه مصرف عرق گیاهی زیره را توصیه می کند. این موضوع را می توان به سبب بحث تحریک سیستم گوارشی و بهبود هضم این نوع عرق گیاهی موثر در درمان یبوست بیان نمود.
- عرق زیره سبز مناسب برای تقویت سیستم ایمنی : دارا بودن ویتامین C در این نوع عرق گیاهی که به نوعی به صورت ادویه نیز مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ترکیبات پودر کاری به عنوان چاشنی در غذا می باشد را می توان موثر در بحث تقویت سیستم ایمنی بیان نمود. به ویژه تاثیر گذاری این نوع عرق گیاهی را برای افرادی که بر اثر استرس، سیستم ایمنی ضعیفی دارا می باشند می تواند مفید باشد.
- درمان استرس و افسردگی با عرق زیره سبز : طی تحقیقات به دست آمده مصرف این نوع عرق گیاهی به دلیل برخورداری از آنتی اکسیدان ها می تواند در بحث درمان و کاهش استرس و افسردگی موثر باشد.
- عرق زیره سبز و درمان بی خوابی : دارا بودن این نوع عرق گیاهی از ویتامین B سبب شده تا در بحث اختلالات خواب که به نوعی کم خوابی می باشد، موثر واقع گردد.
- پیشگیری از ابتلا به دیابت با زیره سبز : کاهش قند خون یکی از مواردی است که با مصرف این نوع عرق گیاهی در بحث جلوگیری و پیشگیری از دیابت موثر می باشد.
- عرق زیره سبز برای چربی خون : مصرف این نوع عرق گیاهی در بحث کاهش کلسترول خون تاثیر گذار می باشد به طوری که افراد مبتلا به چربی خون به دنبال مصرف عرق زیره سبز برای درمان چربی خون با روش طب سنتی هستند.
- عرق زیره سبز برای نوزاد : در درمان برونشیت یا همان درد و نفخ شکم نوزادان می توان مصرف این نوع عرق گیاهی را توصیه نمود.
کمک به هضم، موثر در سلامت پوست، ضد میکروب و ضد التهاب بودن، تقویت حافظه، موثر در جلوگیری از سرطان، عمل کننده به عنوان سم زدای بدن و ... از دیگر خواص این نوع عرق گیاهی می باشد که مصرف و خرید آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

طرز مصرف عرق زیره سبز
در بحث طریقه مصرف این نوع عرق گیاهی مصرف آن برای بزرگسالان به صورت روزانه سه مرتبه قبل از هر وعده غذایی به مقدار نصف استکان عرق زیره با ترکیب با آب و برای کودکان نیز به صورت روزانه سه مرتبه و ترکیب 3 قاشق غدا خوری عرق زیره و ترکیب با آب توصیه می گردد.

ضرر های عرق زیره سبز
در باب این نوع عرق گیاهی نمی توان مضراتی را بیان نمود اما مصرف بیش از حد آن به موازات اثرات مطلوب می تواند سبب گردد تا برخی از مشکلات به وجود آید که این موضوع اثرات و ضرر های عرق زیره سبز نامیده می شود. از جمله این موارد در صورت مصرف بیش از اندازه عرق زیره سبز را می توان به شرح زیر اشاره نمود :
- عرق زیره سبز برای پریودی سبب افزایش خونریزی در این دوران می گردد و توصیه می شود در این دوران در صورت امکان مصرف عرق زیره صورت نگیرد و در صورت استفاده کمترین مقدار از آن مصرف گردد.
- سوزش سردل یکی از عوارض های این نوع عرق گیاهی در صورت مصرف بیش از اندازه آن برای رفع مشکلات گوارشی می باشد.
- استفاده این نوع عرق گیاهی برای زنان باردار منجرب به سقط جنین می گردد لذا مصرف آن در دوران بارداری منع شده است اما در دوران شیر دهی برخی از تحقیقات نشان از این موضوع دارد که در افزایش شیر ماردان تاثیر گذار می باشد که البته هنوز اثبات آن صورت نگرفته است و تنها طی تحقیقات اولیه این موضوع بیان می شود.
- مصرف بیش از حد این نوع عرق گیاهی در کنار موثر بودن آن برای افراد مبتلا به کم کاری تیروئید منجرب به پرکاری تیروئید می گردد که مصرف آن باید با احتیاط صورت پذیرد.

خرید عرق زیره سبز برای لاغری شکم
در باب بحث لاغری شکم و سوزاندن کالری و چربی در بحث کاهش وزن یکی از موثر ترین نوع عرقیات گیاهی در طب سنتی را می توان عرق زیره سبز معرفی نمود که با مصرف آن به نوعی می توانید در کمترین زمان به اثرات مطلوب آن دست یابید. لذا در باب خرید عرق زیره سبز برای لاغری شکم که از عرقیات گیاهی اصل و درجه یک می باشد، می توانید پیشنهاد خرید این نوع از عرقیات گیاهی را از شهر گل و گلاب قمصر از مجموعه تولیدی و توریستی گلاب طوبی تهیه نمایید. خرید این نوع عرقیات گیاهی از این مجموعه برای متقاضیان خرید عرق زیره سبز ناب و خالص کاشان به صورت خرید حضوری و آنلاین با امکان ارسال رایگان به شکل خرید جزئی و عمده مهیا می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل