گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» خواص سرکه سیب

سرکه سیب خاصیت

سرکه به عنوان ماده ای ضد باکتریایی از خواص بی شماری در انواع زمینه های مختلف بهداشتی، آشپزی و بهداشتی برخوردار است. این فرآورده طی فرآیندی با استفاده از انواع میوه های بسیار شیرین مانند سیب و انگور به صورت سنتی و صنعتی تهیه می گردد که در خواص سرکه سیب به عنوان یکی از پر کاربرد ترین سرکه ها تفاوتی ایجاد نمی نماید. سرکه سیب خاصیت بسیاری دارد که مصرف آن را نسبت به دیگر سرکه ها افزایش داده است. در ادامه می توانید بیش تر در مورد این مطلب بخوانید.
خواص سرکه سیب
سیب از یکی از میوه های شیرین و پر خاصیت است که از آن به عنوان تولید سرکه نیز استفاده می شود و تمامی خواص آن در این فرآورده حفظ می گردد که افراد می توانند به صورت چاشنی و افزودنی در غذا و یا همراه با آن مورد استفاده قرار دهند. خاصیت ضد باکتریایی و ضد عفونی سرکه سیب سبب رفع مسمومیت های غذایی و دل دردهای ناشی از آن می شود که افراد به صورت خانگی آن را مورد استفاده قرار می دهند. تسکین دردهای عضلانی بواسطه سرکه سیب صورت می پذیرد، چرا که وجود مقادیر زیادی از استیک اسید در سرکه سیب و استفاده از آن به صورت موضعی می تواند باعث کاهش درد شود. از دیگر خواص سرکه سیب در طب سنتی می توان موارد زیر را نام برد:
-    خواص سرکه سیب برای پوست: رفع خارش و التهابات پوستی مانند لک و جوش، زگیل، سوختگی، کبودی بواسطه استفاده از سرکه سیب امکان پذیر است.
-    خواص سرکه سیب برای مو: درمان شوره سر با استفاده از سرکه سیب روشی است که از قدیم مورد استفاده افراد قرار می گرفته است. مشکلاتی هم چون موخوره، خارش و خشکی پوست سر، صاف کردن موهای فر خورده، ریزش مو، نرم کردن و درخشان نمودن موها با استفاده از سرکه سیب می تواند بهترین درمان خانگی، غیر شیمیایی و بی ضرر باشد.
-    خواص سرکه سیب برای لاغری: کمک به کاهش اشتها، افزایش سوخت و ساز و حفظ آب بدن از جمله مواردی است که افراد با مصرف سرکه سیب می توانند در رژیم های غذایی لاغری از آن بهره مند گردند.
-    خاصیت سرکه سیب برای دیابت: کنترل و کاهش قند خون در افراد دیابتی با مصرف سرکه سیب و پیشگیری از ابتلا به ین بیماری لاعلاج امکان پذیر است.
-    فواید سرکه سیب برای سرماخوردگی: مشکلات ناشی از سرما خوردگی مانند گلو درد و سینوزیت، به دلیل برخورداری سرکه سیب از خاصیت ضد عفونی، رفع می گردد.
-    خواص انرژی بخش سرکه سیب: با مصرف مقداری از سرکه سیب به دلیل وجود پتاسیم و آنزیم در آن، می توانید از خستگی های روزانه خود کم نموده و انرژی برای ادامه فعالیت های خود را بدست آورید.
از دیگر موارد درمانی که می توان برای خواص سرکه سیب تعریف نمود، خواص سرکه سیب برای قلب، خواص سرکه سیب برای کبد، سم زدایی بدن، رفع سکسه، کاهش کلسترول خون، رفع سوء هاضمه، برطرف نمودن واریس، قارچ های پوستی پا، حساسیت های فصلی، رفع پوکی استخوان، مسکن آرتروز و دردهای مفصلی، سفید دندان و خوشبو کردن دهان است که افراد طبق نظر پزشک خود می توانند مورد مصرف قرار دهند.
خرید سرکه سیب
با مراجعه به فروشگاه اینترنتی گلاب طوبی، معتبرترین شرکت ارائه دهنده انواع گلاب و عرقیات گیاهی قمصر کاشان، می توانید از خرید سرکه سیب از محصولات درجه یک باغات این شهر گل و گلاب بهره مند گردید. قیمت سرکه سیب در این فروشگاه آنلاین عرقیات گیاهی، به دلیل حذف واسطه ها و هزینه های نمایشگاهی در فروش آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است که خریداران عمده نیز می توانند به صورت عمده مورد خریداری قرار دهند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  ارسال سریع محصول
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل