گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرقیات گیاهی در کاهش و تنظیم قند خون

عرق گیاهی برای کاهش قند خون

درمان و کاهش دیابت با عرقیات گیاهی
عرقیات گیاهی در طب سنتی جایگاه ویژه ای دارند و از آن های در درمان بسیاری از بیماری استفاده می گردد. قند خون یکی از امراض شایع در این زمانه می باشد که درمان آن با عرقیات گیاهی ممکن است.
دیابت بر اثر قطع تولید انسولین و یا عدم کارکرد مناسب آن در بدن انسان به وجود می آید و درجات مختلف تعادل هورمونی قندخون تاثیر مخربی بر سلامتی انسان ها می گذارد.
چنانچه دیابت کنترل نشود فرد مبتلا به بیماری های چون بیماری قلبی، بیماری کلیوی و آسیب عصبی نیز مبتلا می گردد. گرسنگی و تشنگی بیش از حد، تکرار ادرار، خشکی و خارش پوست از علائم دیابت در انسان ها می باشد و هیچ محدودیت سنی ندارد. عدم کنترل صحیح قند خون، سبب می شود که خطر جدی برای بیمار ایجاد شود.

عرقیات گیاهی مانند عرق بابا آدم، عرق برگ گردو، عرق تمشک، عرق زرشک، عرق سیر, عرق شنبلیله، عرق کاسنی، عرق گشنیز، گلاب ، عرق خار مریم، عرق شوید و عرق گزنه از جمله عرقیات گیاهی موثر درکاهش و درمان قند خون هستند. اثر این گیاهان در درمان دیابت در دو نوع دیابت نوع یک و دو ثابت شده است. اما باید این مطلب را در نظر داشت که از این گیاهان به عنوان جایگزین داروهای ضد دیابت نمی توان استفاده کرد و تنها یک نوع کنترل کننده به حساب می آیند.

کاهش و تنظیم قند خون با گلاب کاشان
گل محمدی از گیاهان دارویی شناخته شده در جهان است که امروزه بیشتر به صورت عرق مورد استفاده قرار می گیرد. عرق گل محمدی که همان گلاب است به افزایش حساسیت سلول ها به انسولین کمک می کند و تاثیر بسزایی در درمان دیابت دارد. گلاب کبد و لوزالمعده را تقویت می کند و در درمان دیابت مفید می باشد. در زمان مصرف گلاب برای درمان قند خون باید با پزشک معالج مشاوره شود تا بیما دچاز افت ناگاهانی قند خون نگردد.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق بابا ادم
عرق بابا آدم از عرقیات بسیار مفید در درمان و پایین آوردن قند خون است. گیاه بابا آدم گیاهی علفی و دو ساله است که بیشتر در زمین های اهکی و بایر می روید. طبع این گیاه سرد است و شاخ و برگی بلند و پوشیده از کرک های زبر دارد. از این گیاه دارویی پرخاصیت می توان در کنترل فشار خون استفاده نمود و برای تاثیر بهتر ان باید اب مقطر از ریشه آن تهیه شود. برای مصرف این عرق ضد قند خون باید به صورت مداوم هر روز صبح و عصر ناشتا یک استکان از عرق را نوشید.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق شنبلیله
شنبلیله یک گیاه بومی ایرانی است که سرشار از مواد معنی مانند: مس، پتاسیم، کلسیم، آهن، سلنیوم، روی، منگنز و منیزیم می‌باشد. این گیاه، ویتامین های گروه B را نیز داراست و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. گیاه شنبلیله تاثیر مستقیمی بر درمان و کاهش دیابت خون دارد. عرق شنبلیله، بهترین و مناسب ترین مداوای طبیعی برای کاهش قند خون محسووب می شود. مقدار مصرف مجاز عرق شنلیله برای درمان دیابت، مقدار یک فنجان عرق در یک لیوان آب بعد از صرف غذا است.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق کاسنی
کاسنی یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار موثر در تنظیم قند خون می باشد که همه اجزایی آن خاصیت دارویی دارند. عرق کاسنی عصاره گیاه کاسنی می باشد و سرشار از ویتامین c و فسفر و آهن است. در صورتی که از این عرق در درمان دیابت استفاده می کنید باید هر روز در دو نوبت یک لیوان عرق کاسنی را با 3 قاشق غذاخوری آب نارنج و یا آب پرتقال مخلوط نموده و سپس مورد استفاده درمانی قرار دهید.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق گشنیز
گیاه گشنیز دارای خواص مختلفی می باشد و منبع ویتامین هایی چون آهن، ویتامین‌های A، K، و C، اسیدفولیک و منیزیم است. عصاره گشنیز که همان عرق گشنیز است در زمان ورود به خون باعث ترشح انسولین می شود و دیابت خون را کنترل می کند. این عرق گیاهی دارای اتانول است و میزان قند خون را کاهش می دهد. برای درمان و تنظیم قند خون با عرق گشنیز باید در دو نوبت صبح و عصر یک استکان از این عرق را استفاده نمود.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق یونجه
عرق گیاه یونجه از اولین داورهای گیاهی شناخته شده در درمان دیابت است که گیاه آن در بیشتر نقاط جهان به صورت وحشی رشد می نماید. گیاه یونجه طبعی گرم و خشک دارد و دارای ویتامین های مفیدی چون A،D،C،E ،B ، K و املاح معدنی، کلسیم، اسید فولیک، منیزیم وپتاسیم می باشد.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق خار مریم
عرق خار مریم دارای عنصر فعالی به نام سیلی مارین می باشد که این عنصر ضد اکسید است و بسیار قویتر از ویتامین های c , E می باشد. عرق خارمریم تاثیر مستقیمی بر تنظیم قند خون دارد. با مصرف روزانه یک لیوان از این عرق گیاهی می توان مقدار قابل توجهی از قند خون را تنظیم نمود.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق دارچین
عرق دارچین از عرق های پرفروش در زمینه کنترل و درمان قند خون است. این عرق گیاهی ضد قند خون حاوی انتی اکسیدان های زیادی می باشد و فواید زیادی برای سلامتی فرد دیابتی دارد.
عرق دارچین حساسیتی انسولین را افزایش می دهد و باعث تنظیم و کاهش قند خون می شود. برای مصرف عرق دارچین ضد قند خون باید ان را به صورت ناشتا میل نمود زیرا این عرق در کاهش قند خون ناشتا عملکردی بهتری دارد. البته مصرف عرق دارچین پس از وعده های غذایی نیز باعث کاهش قند خون و درمان دیابت می شود.

کاهش و تنظیم قند خون با عرق شوید
شوید از گیاهان دارویی پرمصرف است. عرق شوید امروزه در کارخانجات به صورت سنتی و صنعتی تولید می شود. عرق شوید سطح قند خون فرد دیابتی را کاهش می دهد و  مقاومت بدن فرد را به انسولین کمتر می‌کند. این عرق گیاهی باعث ترشح و جذب بهتر انسولین در بدن انسان می شود و در نتیجه قند خون را پایین می آورد.

 

خرید اینترنتی عرقیات گیاهی برای تنظیم قند خون
شما می توانید بهترین عرقیات گیاهی موثر در کاهش قند خون را از فروشگاه اینترنتی گلاب طوبی کاشان تهیه نمایید. قیمت عرقیات گیاهی ضد قند خون این سایت، قیمت مستقیم و مصوب کارخانه است و ارسال آن ها نیز به صورت رایگان می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  شرایط حمل و نقل محصولات

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل