گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرقیات گیاهی آرامشبخش

عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب

آرامش بخشی اعصاب و روان با عرقیات گیاهی
امروزه افراد به دلیل داشتن مشکلات روزمره و مشکلات اقتصادی زود عصبانی می شوند. اعصاب یکی از مهمترین بخش های بدن هر انسان است که می تواند روی تمامی بخش های دیگر تاثیر گذار باشد. درمان مشکلات عصبی بسیار مهم است و هر فرد می تواند برای آرامش بخشی به اعصاب خود از داروهای گیاهی استفاده کند.
داروهای گیاهی آرامش بخش اعصاب برخلاف داروهای شیمیایی هیچ گونه عوارض جانبی ندارند و فواید متعددی برای سلامت جسم و روح دارند. عرقیات گیاهی از عصاره گیاهان دارویی به دست می آیند و بسیار برای کاهش عطش و دمای بدن موثر هستند.
عرقیات گیاهی در واقع رایحه و عصاره گیاهان دارویی هستند که می توانند بر روی سطح هورمون های استرس و افکار و رفتارهای عاطفی و جسمانی انسان ها تاثیر بگذارند. خواص عرقیات گیاهی موثر برای ارامش اعصاب شامل ضد درد، ضد میکروب، ضد انگل، ضد قارچ، ضد اسپاسم و خاصیت آنتی‌اکسیدانی است.

عرقیات گیاهی دارویی آرامشبخش اعصاب
عبارتند از: عرق نعنا، عرق سکنجبین، عرق آویشن، عرق سنبل الطیب، عرق شاه تره، عرق بید مشک، عرق گل گاوزبان، عرق زعفران، عرق بابونه، عرق دارچین، عرق کاسنی، عرق هل، عرق اسطوخودوس، عرق بادرنجبوبه، عرق بهار نارنج، عرق زیره، عرق نسترن، عرق شیرین بیان.

آرامش اعصاب با عرق بهار نارنج
گیاه بهار نارنج از گیاهان دارویی ضد هیجانات عصبی است که تپش قلب را منظم و روح را تقویت می کند. عرق بهار نارنج برای ضعف اعصاب مفید می باشد و نشاط آوری قوی است. مصرف عرق بهار نارنج پیش از خواب میتواند تشویش و اضطراب را از بین ببرد و برای افرادی که بیخوابی دارند موثر باشد.

آرامش اعصاب با عرق گل گاوزبان
گیاه گل گاو زبان از گیاهان دارویی آرامش بخش قوی می باشد که دارای مقادیر زیادی از پتاسیم و کلسیم است و با تحریک بدن، تبادلات سلولی را تنظیم می کند و باعث آرامش بخشی سیستم عصبی می گردد. مصرف این عرق گیاهی حواس پنجگانه را تقویت کرده و غم و افسردگی را کاهش می دهد.

آرامش اعصاب با عرق زیره سبز
عرق زیره دارای خاصیت ترموژنیک است و باعث آرامش اعصاب و روان می گردد و برای درمان بد خوابی و بی خوابی موثر می باشد. میزان استاندارد مصرف عرق زیره برای درمان مشکلات عصبی بزرگسالان، روزانه سه بار نصف استکان قبل از غذا می باشد.

آرامش اعصاب با عرق چهل گیاه
عرق چهل گیاه از داروهای گیاهی بسیار مفید است که اعصاب را تقویت کرده و سبب آرامش روان انسان می شود. این عرق گیاهی با طبیعتی گرم می تواند در تقویت سیستم اعصاب و روان موثر عمل کند. بهترین میزان عرق چهل گیاه برای ارامش بخشی اعصاب، نصف فنجان قبل و یا بعد از یک وعده اصلی غذا می باشد.

آرامش اعصاب با عرق بید مشک

عرق بید مشک در واقع اسانس گیاه بید مشک است که می تواند در تسکین مشکلات عصبی، ناراحتی‌های قلبی و خستگی مؤثر باشد. برای آرامش بخشی به اعصاب و روان می توان روزانه مقدار نصف استکان از عرق بید مشک را با یک لیوان آب سرد مخلوط کرده و با کمی عسل میل نمود.

آرامش اعصاب با عرق سنبل الطیب
عرق سنبل الطیب تاثیر مستقیمی بر روی اعصاب و روان دارد و می تواند اضطراب و بی خوابی را برطرف کند. ویتامین های موجود در عرق سنبل الطیب به تنظیم فعالیت سلول های عصبی و کاهش اضطراب کمک می کند. در صورتی که می خواهید این عرق بالاترین میزان اثر بخشی را بر روی اعصاب داشته باشد باید به طور منظم برای دو هفته از آن مصرف نمایید.

آرامش اعصاب با عرق بابونه
عرق بابونه از بهترین گیاهان دارویی اعصاب استکه به عنوان یک درمان عالی برای اختلالات بی خوابی به کار می رود. خواص آرامش بخشی عرق بابونه به انسان کمک می کند که خواب بهتری داشته باشد و کمتر اعصبانی شود. عرق بابونه آرام بخش دستگاه عصبی مرکزی است و باعث درمان سردردهای میگرنی، اضطراب، بی‌خوابی، صرع و تشنج می گردد.

آرامش اعصاب با عرق نعناع
وجود منتول در عرق نعناع باعث می شود که احساس خشم و اعصبانیت انسان از بین رود و آرامش بخشی فوق العاده ای در بدن ایجاد گردد. آرامش بخشی روح و روان از مهمترین خواص عرق نعناع می باشد. این عصاره گیاهی برای مشکلات خواب و ناراحتی های شبانه یک داروی گیاهی بسیار موثر است.

آرامش اعصاب با عرق زعفران
عرق زعفران دارای خواص متعددی است که آرامش بخشی یکی از مهمترین آن ها می باشد. این عرق گیاهی پرخاصیت طبعی گرم و خشک داشته و خاصیت نشاط آوری و ضد افسردگی عالی دارد. عرق زعفران حاوی مقادیر زیادی از کارونوئید است و به همین علت موجب افزایش انرژی و رفع خستگی می گردد.

آرامش اعصاب با عرق نسترن
عرق نسترن از عرقیات با طبع گرم و خشک است که انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برن را دارد. مصرف عرق نسترن می تواند باعث حس شادی و طراوت در بدن شود و افسردگی و غم را بین ببرد. برای تقویت اعصاب و رامش بخشی می توان مقداری از عرق نسترن را با آب ترکیب نموده و میل نمایید.

آرامش اعصاب با عرق آویشن
عرق آویشن یکی از موثر ترین عرقیات گیاهی برای رسیدن به آرامش اعصاب می باشد. کارواکرول موجود در این عرق گیاهی روی فعالیت های نورون ها تاثیر مستقیم گذاشته و باعث می شود تا انسان از استرس دور شود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی
•  درباره شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل