گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» انواع گلاب گل محمدی

خرید و فروش انواع گلاب

از معروف ترین و پر مصرف ترین عرقیات گیاهی به ویژه عرق گیاهی شهر گل و گلاب قمصر کاشان می توان به گلاب اشاره نمود که استفاده از آن علاوه بر مصارف خانگی در مباحث درمانی و آرایشی نیز کاربرد دارد. اما استفاده از گلاب در مصارف خوراکی با گلابی که در دیگر موارد از آن استفاده می شود، متفاوت می باشد و این موضوع مستلزم آگاهی از شناخت انواع گلاب گل محمدی می باشد تا به شما در زمینه خرید و فروش انواع گلاب کمک نماید.
لذا در این زمینه دست نوشته زیر مهیا گشته است تا شما را با انواع مختلف گلاب آشنا نماید تا با آگاهی و اطلاعات در این زمینه بتوانید به محصول مورد نظر خود دست یابید.

انواع گلاب گل محمدی
قبل از این که به معرفی انواع گلاب در بازار و به بیان تفاوت انواع گلاب بپردازیم لازم است تا شما را در وهله اول به طور مختصر با مرحله تولید گلاب و گلاب گیری آشنا نماییم تا بتوانیم بعد از آن به معرفی انواع گلاب بر اساس همین موضوع بپردازیم.
در باب تولید گلاب می توان ترکیب مقدار مشخصی از آب و گل محمدی را بیان نمود که در درون دیگ قرار گرفته و طی فرایند تقطیر به دست می آید. این مقدار مشخص گل محمدی به کار رفته در تولید گلاب خود از المان هایی است که سبب شده تا انواع مختلفی از این محصول به بازار روانه گردد که در معرفی آن می توان به انواع مختلف این محصول به شرح زیر اشاره نمود:
- گلاب سنگین:
در باب پاسخ به این سوال که گلاب سنگین چیست؟ می توان به مقدار 80 لیتر آب قرار گرفته در دیگ اشاره نمود که بعد از به جوش آمدن با مقدار 30 تا 35 کیلوگرم گل ترکیب می شود و طی فرآیند تقطیر حدود 40 لیتر گلاب به دست می آید که از دسته گلاب های ممتاز و درجه یک می باشد.
- گلاب سبک:
احتمالا در خرید و مراجعه به گلاب فروشی ها با اصطلاح گلاب سبک روبه رو شده اید و این سوال برای شما پیش آمده که گلاب سبک چیست؟ که در این پاسخ می توان به مقدار 80 لیتر آب با مخلوط 10 تا 20 کیلو گرم گل که معمولا از مقدار 12 کیلو گل استفاده می نمایند، اشاره نمود که 40 لیتر گلاب سبک را به خریداران عرضه می دارد.
- گلاب دو آتیشه:
گلاب به دست آمده از ترکیب مقدار معین آب و گل اگر دوباره در مرحله تقطیر با ترکیب گل با گلاب به دست آمده قرار گیرد محصول تولیدی با نام گلاب دو آتیشه شناخته می شوند. به طور کلی می توان گلاب دو آتیشه را از ترکیب گل با گلاب و قرار گیری در مرحله تقطیر معرفی نمود.
- گلاب پس آب:
در صورتی که بعد از گلاب گیری، بر روی تفاله های گل محمدی آب ریخته و آن را در برابر فرایند تقطیر قرار دهند گلاب حاصله را گلاب پس آب یا پساب گلاب می نامند.
حال با تعاریف بیان شده در زمینه انواع گلاب گل محمدی لازم است تا شما را با تفاوت این نوع از گلاب ها آشنا نماییم تا در خرید بتوانید بسته به نوع مصرفی خود به گلاب مورد نظر دست یابید.

تفاوت انواع گلاب
در بیان تفاوت انواع گلاب بیان شده در بالا می توان به شرح موارد زیر پرداخت:
گلاب سنگین از دسته گلاب های با کیفیت و غلظت مناسب می باشد که می تواند از مناسب ترین گلاب برای مصارف خانگی و عموم معرفی گردد. در باب قیمت انواع گلاب می توان قیمت این محصول را قیمتی به نسبت مناسب مطرح کرد که نسبت به گلاب دو آتیشه ارزان و نسبت به دو نوع دیگر از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.
در زمینه گلاب سبک می توان به غلظت، عطر کمتر و قیمت پایین این محصول نسبت به گلاب سنگین و دوآتیشه اشاره نمود که این گلاب را مناسب برای مصارف خانگی یا حتی استفاده در زمینه مصارف آرایشی و بهداشتی هم چون انواع ماسک های گلاب کرده است.
گلاب دو آتیشه یکی از بهترین نوع گلاب می باشد که از غلظت بالا برخوردار است و همین میزان غلظت طعم تلخ و گس را برای آن به همراه دارد که شاید قابل پسند برای همگان نباشد. البته این نکته نیز در زمینه این نوع گلاب به سبب دو بار قرار گیری در تقطیر و قرار گیری گل با ترکیب گلاب از مواردی است که سبب گشته تا از لحاظ قیمت نسبت به انواع دیگر گلاب قیمتی بالاتر را داشته باشد.
نکته: اگر شما به دنبال خرید بهترین گلاب درجه یک و خالص برای مصرف هستید و در این زمینه از لحاظ بودجه و قیمت نیز مشکلی ندارید پیشنهاد می گردد از گلاب دوآتیشه استفاده نمایید.
گلاب پس آب، گلاب رقیق با عطر و کیفیت کم و قیمت ارزان می باشد که استفاده از آن به جای مصرف خوراکی می تواند در زمینه استفاده برای انواع ماسک گلاب توصیه گردد.
حال لازم است بعد از آشنایی با انواع گلاب و تفاوت آن آگاهی خود را در زمینه انواع مارک گلاب بالا ببرید تا در زمینه خرید بتوانید به بهترین محصول دست یابید.

انواع برند گلاب
برند های مختلفی در شهر های متفاوت مشغول به تولید و عرضه عرقیات گیاهی و گلاب به شکل سنتی یا صنعتی هستند که شهر کاشان در این میان به سبب کیفیت و قیمت مناسب توانسته به آوزاه ای در جهان دست یابد و بیشترین تقاضا برای خرید را به سمت خود معطوف سازد. حال در خود شهر کاشان نیز برند های تولیدی متفاوتی مشغول به خرید و فروش انواع گلاب هستند که در بین برند های مختلف و معتبر این شهر می توان یکی از برند ها با سابقه فعالیت چندین ساله را به برند گلاب طوبی اختصاص داد که توانسته به شیوه صنعتی و کاملا بهداشتی انواع عرقیات گیاهی و گلاب ناب و درجه یک را به خریداران عرضه دارد.

خرید و فروش انواع گلاب
گروه تولیدی و توریستی گلاب طوبی در بین انواع گلاب های بیان شده به سبب بحث کیفیت بالای محصولات تنها به تولید سه دسته گلاب دو آتیشه، گلاب سنگین و سبک می پردازد و به سبب کیفیت پایین گلاب پس آب از تولید این محصول خوداری می نماید. خرید و فروش انواع گلاب در این مجموعه به شکل حضوری و آنلاین مهیا می باشد و به سبب عرضه مستقیم بدون سود واسطه عرقیات گیاهی با قیمت نازل به فروش می رسد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  ارسال سریع محصول
•  شرایط بازگشت محصول
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  درباره شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل