گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» خواص عرق شنبلیله

خرید عرق شنبلیله

شنبلیله گیاهی است با برگ های سبز و کوچک که دارای تخم های کوچک و قهوه ای هستند که ارتفاع آن به حدود 60 تا 90 سانتی متر می رسد و بیشتر در این قاره رشد و پرورش می یابد. این گیاه دارویی با خواص فوق العاده ای که در کاهش درد و بیماری ها دارد امروزه به شکل عرق گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. در باب خرید عرق شنبلیله لازم است تا به کسب آگاهی در باب خواص عرق شنبلیله بپردازید و با آگاهی کامل بسته به نیاز خود به خرید این محصول اقدام نمایید.
در باب کسب اطلاعات در زمینه طبع و خواص عرق شنبلیله می توانید به مطالعه ادامه این دست نوشته بپردازید و در این زمینه آگاهی خود را افزایش دهید.

طبع و خواص عرق شنبلیله
اولین سوال در زمینه آشنا شدن با این نوع عرق گیاهی بررسی این سوال می باشد که طبع عرق شنبلیله چیست؟ که در زمینه بیان پاسخ به این سوال می توان طبیعت این نوع عرق گیاهی را طبعی گرم معرفی نمود که در طب سنتی دارای خواص و کاربرد فراوانی می باشد.
در باب خواص عرق شنبلیله در طب سنتی می توان در وهله اول به برخوردار بودن این نوع گیاه دارویی از مواد معدنی و ویتامین ها اشاره نمود که خود منبعی مغذی برای نیاز های ضروری بدن می باشد. در باب دیگر خواص عرق گیاه شنبلیله می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- عرق شنبلیله برای قند خون
مصرف این نوع عرق گیاهی برای کاهش قند خون و بهبود عملکرد انسولین در افراد دیابتی بسیار موثر می باشد که می توانید برای نتیجه مطلوب حاصل از مصرف آن روزی 3 استکان از این عرق شنبلیله را مصرف نمایید.
- عرق شنبلیله برای چربی خون
مصف این نوع عرق گیاهی برای سلامت قلب و کاهش کلسترول بد خون موثر می باشد و برای افراد دچار چربی خون مصرف آن توصیه می گردد.
- تاثیر عرق شنبلیله در چاقی
استفاده از این نوع عرق گیاهی به سبب وجود ترکیباتی هم چون فسفر و آهن در آن سبب تقویت لوزالمعده و بهبود عملکرد دستگاه گوارش و در نتیجه افزایش اشتها می گردد که این موضوع خود منجرب به چاقی می شود.
- عرق شنبلیله برای کم خونی
همان طور که قبلا نیز اشاره شد این نوع عرق گیاهی سرشار از آهن می باشد که همین آهن موجود در آن سبب شده تا به تولید گلبول های قرمز کمک نموده و در نتیجه به رفع کم خونی بپردازد. لذا همین مطلب سبب شده تا این نوع عرق گیاهی را مفید در درمان کم خونی معرفی نمایند.
- عرق شنبلیله در شیردهی
مصرف این نوع عرق گیاهی به سبب دارا بودن ویتامین و مواد معدنی هم چون منیزیم در دوران شیر دهی سبب افزایش شیر مادر می گردد. البته در زمینه مصرف این نوع عرق گیاهی برای ازدیاد شیر مادر، توصیه می گردد تحت نظر پزشک به مصرف این نوع عرق گیاهی بپردازید.
- عرق شنبلیله برای معده
در باب مشکلات گوارشی هم چون نفخ شکم که به سبب رژیم غذایی نامناسب و استرس یا مصرف غذا های چرب به وجود می آید توصیه می گردد از عرق شنبلیله استفاده نمایید.
- خواص عرق شنبلیله برای پوست
در باب تسریع روند بهبود زخم های پوستی می توان به سبب خاصیت ضد باکتریایی و ضد التهابی مصرف عرق شنبلیله را برای پوست مناسب دانست. علاوه بر پوست می توان به خواص دیگر این نوع محصول یعنی عرق شنبلیله برای مو اشاره نمود. با مصرف این نوع عرق گیاهی می توانید به استحکام پیاز مو کمک کرده و در نتیجه از ریزش آن جلوگیری نمایید. در باب این موضوع مصرف روازنه یک استکان از عرق شنبلیله توصیه می گردد.

نحوه ی مصرف عرق شنبلیله
در باب بهره مند گشتن از خواص این نوع عرق گیاهی در زمینه مصرف آن می توانید روزانه یک استکان از این نوع عرق گیاهی را بعد از غذا مصرف نمایید. اما گاها به دلیل طعم تلخ این نوع عرق شنبلیله که به مزاج برخی افراد خوش نمی آید می توانید مقداری عسل را به آن اضافه نمایید.

مضرات عرق شنبلیله  
در باب مضرات این نوع عرق گیاهی می توان به استفاده از آن در دروان بارداری به سبب افزایش انقباضات رحمی اشاره نمود که توصیه نمی گردد و برای مصرف باید تحت نظر پزشک این کار صورت گیرد.
- به سبب کاهش قندخون و مصرف و تداخل با دارو های دیابتی توصیه می گردد مصرف آن نیز زیر نظر پزشک صورت گیرد.
- به دلیل برخوردار بودن طبع گرم این نوع محصول مصرف آن برای افرد گرم مزاج توصیه نمی گردد.

خرید عرق شنبلیله

با توجه به آگاهی از اطلاعات و آشنایی با خواص و مضرات عرق شنبلیه و این که این نوع محصول دارای چه طبعی و مناسب برای چه مزاج هایی می باشد توصیه می گردد که در زمینه خرید آن از شهر کاشان که از بهترین شهر های تولید کننده عرقیات گیاهی به ویژه در قمصر می باشد به خرید و دسترسی به عرقیات گیاهی بپردازید. مجموعه تولیدی و توریستی گلاب طوبی یکی از تولید کننده های عرقیات گیاهی در شهر قمصر کاشان می باشد که به تولید و عرضه بهترین نوع عرقیات گیاهی خالص برای متقاضیان می پردزاد که در زمینه خرید عرق شنبلیله نیز در باب تقاضای بازار این محصول را به شکل مستقیم به دو شیوه حضوری و آنلاین به فروش می رساند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  درباره شرکت گلاب طوبی
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل