گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» درمان عفونت رحم با عرقیات گیاهی

درمان عفونت زنانه با گیاهان دارویی

یکی از بیماری های شایع در میان بانوان که در سنین مختلف امکان ابتلا به آن وجود دارد را می توان انواع عفونت های دستگاه تناسلی علی الخصوص عفونت قارچی واژن بیان نمود که امکان ابتلا به آن در دوران بارداری بیشتر می گردد. یکی از راه کار های جلوگیری از بروز یک چنین بیماری را می توان خشک نگه داشتن این قسمت از بدن مطرح کرد. در صورت بروز عفونت ادراری با تشخیص زود هنگام آن می توان به راحتی با مصرف آنتی بیوتیک به رفع این بیماری کمک نمود. اما در کنار راهکار های مصرف دارویی به راحتی شما می توانید به درمان عفونت رحم با عرقیات گیاهی بپردازید که در این باب دست نوشته زیر تهیه گشته است تا شما را در زمینه درمان عفونت زنانه با گیاهان دارویی یاری نماید.
اما قبل از بیان و معرفی عرقیات گیاهی برای درمان عفونت لازم است تا شما را با علائم این بیماری یعنی عفونت قارچی واژن آشنا نماییم تا در صورت بروز بیماری بتوانید به تشخیص و درمان آن بپردازید. در باب علائم این بیماری می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- ترشحات واژن: ترشحات واژن در زنان یک امری طبیعی می باشد که در 14 سیکل قاعدگی این ترشحات بیشتر می گردد. اما اگر این ترشحات سفید رنگ به صورت ترشح سبز یا زرد رنگ به صورت کم یا زیاد باشد یکی از شایع ترین علائم عفونت در زنان است.
- خارش و سوزش: در صورت ابتلا به عفونت واژن در ناحیه تناسلی احساس تورم، خارش و سوزش پدید می آید که در صورت ادرار این موضوع تشدید می گردد.
- بوی واژن: در صورت ابتلا به عفونت بوی نامطبوع در ناحیه تناسلی انتشار می یابد.
در صورت مشاهده یک یا تمامی این علائم یا با مراجعه به پزشک می توانید به این موضوع پی ببرید که شما دچار عفونت قارچی هستید و باید سریع به درمان آن بپردازید تا مشکلات شدید تری را برای شما ایجاد نکند.
حال که با علائم این بیماری آشنا شده اید نوبت به آن رسیده تا به معرفی عرقیات گیاهی برای درمان عفونت زنان بپردازیم که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته ایم.

درمان عفونت رحم با عرقیات گیاهی

در باب معرفی عرقیات گیاهی برای درمان عفونت ادراری و عفونت های واژینال می توان از ترکیبات زیادی از گیاهان دارویی در طب سنتی استفاده نمود که با صرف کمترین هزینه به درمان عفونت های زنانه کمک می نماید. در باب معرفی این نمونه از گیاهان دارویی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- سرکه سیب: این نوع سرکه که دارای خاصیت آنتی بیوتیک و ضد عفونی کننده، ضد باکتری و ضد قارچ می باشد علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر عوامل بیماری زا موثر در بحث درمان عفونت زنانه نیز می باشد که برای استفاده از آن توصیه می گردد دو قاشق غذا خوری از این سرکه را با آب گرم ترکیب نمایید و از محلول به دست آمده به مدت سه روز، روزانه دو مرتبه خود را شستشو دهید.
- عرق سیر: یکی از آنتی بیوتیک های طبیعی و موثر در درمان عفونت که می توان به صورت روزانه آن را مصرف نمود و به خاصیت میکروب کشی آن برای درمان عفونت پرداخت عرق سیر می باشد.
- رزماری: یکی از گیاهان دارویی دیگر در زمینه رفع عفونت زنانه گیاه رزماری می باشد که استفاده از آن به شکل عرق گیاهی یا جوشانده برگ آن توصیه می شود.
- عرق پونه: پونه نیز یکی از گیاهان دارویی در زمینه رفع عفونت زنان به سبب خاصیت ضد میکروبی می باشد که برای درمان عفونت رحم، مجاری ادراری بسیار موثر می باشد.
- عرق بادرنجبویه: این نوع عرقیات گیاهی برای رفع عفونت با عمل نمودن و پاکسازی بدن از میکروب به رفع عفونت های داخلی بدن کمک می نماید.
- عرق کاسنی: در درمان عفونت واژن با عرقیات گیاهی توصیه می شود از ترکیب عرق گیاهی کاسنی و آب جوشانده برای شست و شوی واژن به صورت چند روز متوالی استفاده نمایید تا بتوانید به رفع التهاب و عفونت ناحیه تناسلی بپردازید.
البته استفاده از عسل، چای سبز، عرق زنجبیل و عرق گیاهی بومادران نیز در این زمینه بی تاثیر نبوده و می تواند در درمان عفونت با عرقیات گیاهی به شما کمک نماید.
حال بعد از آشنایی با روش طب سنتی در درمان عفونت مثانه با عرقیات گیاهی مطلب حائز اهمیت دیگر در این زمینه خرید عرقیات گیاهی مفید برای درمان عفونت می باشد که از عرقیات خالص و درجه یک باشد که در این زمینه نیز در میان انواع مختلف برند ها می توانید با ادامه مطلب به مکان و برند معتبر خرید این محصولات آشنا شده و به راحتی به درمان عفونت زنانه با گیاهان دارویی بپردازید.

خرید عرقیات گیاهی برای درمان عفونت
در باب خرید عرقیات گیاهی درجه یک و خالص که به صورت کاملا بهداشتی و استاندارد تولید شده اند می توان مجموعه تولید وتوریستی گلاب طوبی در شهر گل و گلاب قمصر کاشان را بیان نمود که با تولید عرقیات گیاهی به روش کاملا بهداشتی و صنعتی بهترین نوع عرقیات گیاهی را در اختیار خریداران قرار می دهد. لذا در باب خرید عرقیات گیاهی برای درمان عفونت از این مجموعه می توانید هم به صورت مراجعه حضوری و هم به صورت خرید آنلاین به این عرقیات گیاهی که به سبب فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت تولیدی به خریداران عرضه می گردد، دست یابید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  ارسال سریع محصول
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل