گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرقیات گیاهی برای معده درد

عرقیات گیاهی مفید برای معده درد

یکی از شایع ترین مشکلاتی که امروزه در تمامی سنین برای افراد رخ می دهد درد معده می باشد که به سبب دسترسی به انواع مواد غذایی و تغذیه نامناسب این مشکل پدید می آید که افراد را در پی درمان معده درد به دنبال استفاده از داروهای شیمایی سوق می دهد که در کنار اثرات مطلوب آن دارای عوارضی نیز می باشد که سبب می گردد در پی درمان یک مشکل، عارضه ای دیگر برای شما پدید آید. لذا در این زمینه توصیه می گردد تا در رفع این مشکل به جای استفاده از دارو های شیمیایی به مصرف عرقیات گیاهی برای معده درد بپردازید تا بتوانید این نوع از مشکل را درمان نمایید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که بروز معده درد به سبب عواملی مختلفی پدید می آید که بر اساس این که معده درد شما به چه علت است می توان عرقیات گیاهی مفید برای معده درد را استفاده نمود.
لذا قبل از این که به معرفی عرقیات گیاهی مقوی معده بپردازیم لازم است تا شما را با شایع ترین عواملی که سبب بروز این مشکل می گردد آشنا نماییم و سپس به عرقیات مناسب برای رفع آن اشاره نماییم.

شایع ترین علل معده درد
- زخم معده یکی از علل های بروز معده درد می باشد که سبب بروز دردناک ترین درد های شکمی در قسمت وسط شکم می گردد. این نوع بیماری به سبب مصرف نوشیدنی های گازدار، مصرف برخی از داروها، سیگار کشیدن و وجود عفونت باکتریایی پدید می آید.
- وجود سنگ صفرا نیز یکی دیگر از علل درد معده می باشد که التهاب شکمی را به همراه دارد. بروز یک چنین عارضه ای را می توان به علت عوامل ژنتیکی، مصرف غذا های چرب، چاقی و کاهش وزن سریع بیان نمود.
- رفلاکس معده نیز از عوامل بروز درد در معده می باشد که ناراحتی ها بالا شکم هم چون سوزش سر معده و سوزش قفسه سینه را به همراه دارد که علت بروز این مشکل را می توان بازگشت ترشح معده به پشت گلو بیان نمود.
- عدم تحمل لاکتوز موجود در لبنیات و عدم تحمل گلوتن موجود در پروتیئن جو و گندم را نیز می توان از علل دیگر بروز معده درد مطرح نمود. وجود نفخ، اسهال، یبوست، خستگی مفرط، درد یا گرفتگی شکم از علائم این نوع معده درد است که با مصرف گلوتن و لاکتوز به صورت بروز حساسیت نمایان می گردد.
- یکی از مواردی که در بروز معده درد تاثیر دارد و تقریبا حدود 40 درصد درد های معده به سبب آن می باشد را می توان سوءهاضمه بیان نمود. این عارضه که به سبب اختلالی در دستگاه گوارش پدید می آید نمی تواند به خوبی عمل هضم را انجام دهد و همین موضوع درد معده را ایجاد می نماید. سوزش و درد معده، احساس سیری زود هنگام و احساس سنگینی بعد از صرف غذای نامناسب از علائم این مشکل می باشد.
حال بعد از آشنایی با عواملی که سبب بروز معده درد می گردد نوبت به آن رسیده تا شما را در زمینه درمان این مشکل با عرقیات گیاهی مفید برای معده درد آشنا نماییم.

عرقیات گیاهی برای معده درد
- عرق بابونه یکی از عرقیات گیاهی مفید برای درمان معده درد می باشد که در جهت درد معده ناشی از زخم معده مورد استفاده قرار می گیرد. از خواص عرق بابونه برای زخم معده می توان به این موضوع اشاره نمود که مصرف آن سبب سهولت کارکرد دستگاه گوارش شده و با خاصیت ضد اسپاسم و ضد التهاب به درمان حالت تهوع، معده درد عصبی و سوزش سردل کمک می نماید. 
- عرق نعناع برای معده درد یکی از عرقیات گیاهی می باشد که تاثیر آن برای دل پیچه نیز اثبات شده است. این نوع عرق گیاهی با خاصیت ضد اسپاسمی که دارا می باشد تاثیر سریع و محسوسی بر روی دستگاه گوارش می گذارد و می تواند یکی از مفید ترین راه کار های درمان خانگی برای درمان معده درد باشد. این نوع از عرقیات گیاهی را به عنوان عرقیات گیاهی برای نفخ معده نیز استفاده می نمایند.
- یکی از عرقیات گیاهی مقوی معده که دارای خاصیت ضد درد و ضد اسپاسم می باشد را می توان عرق گشنیز معرفی نمود که در باب رفع معده درد نیز از آن استفاده می نمایند.
- یکی دیگر از عرقیات گیاهی برای تقویت معده را می توان عرق زیره سبز بیان نمود که دارای خاصیت ضد اسپاسم و نفخ می باشد.
- عرق هل نیز یکی از مفید ترین نوع عرقیات در بحث هضم غذا و رفع درد معده می باشد که در برطرف سازی ترش کردن معده نیز استفاده می شود.
- یکی از عرقیات گیاهی برای درمان سردی معده را می توان عرق دارچین با طبع گرم و خشک بیان نمود که رفع حالت تهوع را نیز به همراه دارد.
- عرق زنجبیل نیز یکی از عرقیات مفید برای درمان درد معده و رفع حالت تهوع می باشد.
- یکی دیگر از عرقیات گیاهی مفید برای معده درد، عرق بومادران می باشد که از فواید آن می توان به خاصیت عرق بومادران برای زخم معده اشاره نمود.
- یکی از مشکلاتی که به سبب بروز معده درد ظاهر می شود و افراد از آن رنج می برند حالت تهوع می باشد که با مصرف گلاب می توان آن را رفع نمود.
- یکی از عرقیات گیاهی برای رفع رفلاکس معده را می توان عرق شیرین بیان با خواصی هم چون تقویت معده، کاهش اسید معده و رفع دل درد و دل پیچه بیان نمود.
- همان طور که بیان شد احساس سنگینی معده را می توان از علل سوءهاضمه که سبب بروز معده درد می گردد بیان نمود که می توانید برای رفع این مشکل به مصرف عرق زنیان بپردازید.
- سرکه سیب نیز یکی از راه کار های درمان خانگی برای درمان معده درد با خاصیت هضم بهتر و تسکین درد می باشد.
البته در کنار این عرقیات گیاهی می توان دیگر عرقیاتی هم چون عرق بالنگ، عرق اترج و ... را نیز برای درمان معده درد مفید دانست.

خرید عرقیات گیاهی مفید برای معده درد
با توجه به آنچه که در بالا در باب علل بروز معده درد و معرفی عرقیات گیاهی مفید برای درمان آن بیان شد در بحث خرید و تهیه این نوع عرقیات گیاهی توصیه می گردد که از مراکز معتبر تولید کننده و عرضه کننده این نوع عرقیات در شهر گل و گلاب کاشان یعنی قمصر به خرید بپردازید تا بتوانید علاوه بر دسترسی به یک عرق گیاهی درجه یک و ناب که از کیفیت بالایی برخوردار است با کمترین هزینه آن را تهیه کنید. در باب معرفی یک چنینی مجموعه ای می توان مجموعه تولیدی و توریستی گلاب طوبی در شهر قمصر کاشان را بیان نمود که برای عرضه بهترین عرقیات گیاهی برای معده امکان خرید محصولات را به صورت مستقیم به شکل حضوری یا حتی خرید آنلاین مهیا کرده است.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  ارسال سریع محصول
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل