گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» خواص عرق گیاهی گل گاو زبان

خرید عرق گیاهی گل گاو زبان و خواص آن

گل گاو زبان گیاهی علفی است که ارتفاع ساقه آن بین 60 تا 70 سانتی متر می رسد. این گیاه از دسته گیاهان خودرو می باشد که منشاء رشد و کشت آن منطقه البرز در ایران است. گیاهی شبیه به این نوع  گیاه گل گاو زبان وجود دارد که به نام گاو زبان شناخته می شود و کاملا متفاوت با گل گاو زبان است و خواص و فواید آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.
ما در این دست نوشته قصد داریم تا شما را با گیاه دارویی و طبی گل گاوزبان که امروزه بیشترین مصرف و استفاده از آن به صورت عرقیات گیاهی می باشد و به سبب دارا بودن ماده ای به نام نیترات دو پتاس که خواص فراوانی را به همراه دارد آشنا نماییم تا بتوانید با افزایش آگاهی خود در زمینه خواص عرق گیاهی گل گاو زبان به خرید این محصول بپردازید.
پس در باب خرید عرق گیاهی گل گاوزبان و خواص آن به ادامه مطلب توجه نمایید.

خواص عرق گیاهی گل گاو زبان
قبل از بیان خواص دارویی عرق گل گاو زبان لازم است تا شما را با این مطلب آشنا نماییم که از قدیم و در عطاری ها این نوع گیاه دارویی را گاها با نام لسان الثور می شناسند و معرفی می کنند پس اگر با یک چنین نامی برخور نموده اید آگاه باشید که این گیاه در اصل همان گل گاو زبان می باشد. حال که با این نکته آشنا شده اید نوبت به آن رسیده است تا شما را خواص و فواید عرق گل گاو زبان آشنا نماییم:
- یکی از خواص درمانی عرق گل گاوزبان را می توان رابطه عرق گل گاوزبان و فشار خون بیان نمود. این نوع عرق گیاهی مناسب برای استفاده از افرادی است که دارای فشار خون پایین می باشد زیرا مصرف این نوع عرق گیاهی سبب بالا بردن فشار خون می گردد. اما باید به این نکته نیز توجه نمود همان طور که مصرف عرق گل گاو زبان برای افراد دچار افت فشار خون مناسب است برای کسانی که دارای فشار خون بالا هستند توصیه نمی گردد زیرا فشار را بالاتر برده و مشکلات جدی را برای آن ها پدید می آورد.
- عرق گل گاوزبان مناسب و مفید برای تصفیه نمودن خون می باشد که سبب می گردد تا پوست را روشن و شفاف نماید به همین منظور مصرف عرق گل گاوزبان برای پوست توصیه می گردد.
- این نوع از عرق گیاهی از دسته عرقیات عرق آور و ادرار آور می باشد که می تواند برای تقویت کلیه آن را مصرف نمود.
- از مهم ترین مزایای عرق گل گاوزبان می توان به آرامبخش بودن این نوع عرق گیاهی و خاصیت نشاط آور و تقویت کننده و حواس 5 گانه آن اشاره نمود که معمولا این نوع عرق گیاهی را با این نوع خاصیت بیشتر می شناسند.
- از دیگر خواص این نوع عرق گیاهی می توان به استفاده و ترکیب آن با عسل برای درمان سرماخوردی، تنگی نفس و گلودرد اشاره نمود.
- برخوردار بودن این نوع عرق گیاهی از منیزیم، استفاده از آن را برای پیشگیری از سرطان مفید می نماید.
- این نوع عرق گل گاو زبان را می توان مفید و مناسب برای زنان بیان نمود و این موضوع را می توان به دارا بودن این نوع عرق گیاهی از مواد مغذی شامل کلسیم و آهن، پتاسیم، روی، ویتامین های C و B و بتاکاروتن اشاره کرد که برای افراد به ویژه بانوانی که دچار کمبود هر یک از این مواد هستند مصرف آن توصیه می گردد.
- استفاده از این نوع عرق گیاهی گل گاوزبان را می توان به عنوان یک مسکن برای تسکین درد و درمان بیماری های عصبی معرفی نمود.
- عرق گل گاوزبان برای پوست علاوه بر روشن سازی و شفاف نمودن در درمان و رفع اگزما پوستی نیز موثر می باشد.
حال که به کسب اطلاعات در زمینه خواص عرق گیاهی گل گاو زبان دست یافته اید نوبت به آن رسیده است تا شما را با دیگر اطلاعاتی در این زمینه شامل طبع عرق گل گاو زبان و طریقه مصرف آن آشنا نماییم که در این باب می توانید به مطالعه ادامه مقاله بپردازید.

مزاج عرق گل گاوزبان
(طبع عرق گیاهی گل گاوزبان)
در زمینه مزاج این نوع عرق گیاهی که بررسی آن برای مصرف و خریداری عرقیات گیاهی در طب سنتی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد بررسی مزاج فرد و حتی طبع عرق گیاهی می باشد تا با مصرف آن بهترین اثرات مطلوب حاصل گردد. در بیان طبیعت این نوع عرق گیاهی می توان به طبیعت گرم عرق گل گاو زبان اشاره نمود که مصرف آن برای افراد گرم مزاج با احتیاط باید صورت گیرد.

طریقه مصرف عرق گل گاوزبان
در باب مصرف این نوع عرق گیاهی می توان در هر زمان مصرف آن را مناسب دانست ولی در باب دریافت اثرات مطلوب تر آن توصیه می گردد که صبح زود یا شب موقع خواب یک فنجان عرق گل گاوزبان را با دو فنجان آب و عسل ترکیب نموده و ان را میل نمایید. البته در این زمینه نیز باید این مطلب را در نظر داشته باشید که مصرف بیش از 5 روز مداوم این نوع عرق گیاهی امکان ایجاد عادت را به همراه دارد پس توصیه می گردد در طی 5 روز مصرف به مدت 3 روز آن را مصرف نکنید.

خرید عرق گیاهی گل گاو زبان
در جهت خرید این محصول گیاهی با خواص فراوانی که دارا می باشد توصیه می گردد از محصولاتی خریداری نمایید که به طور بهداشتی و استاندارد تهیه شده و به فروش می رسند لذا در باب خرید این عرق گیاهی که هم به شیوه سنتی تهیه می شود و هم به شکل صنعتی توصیه می گردد عرقیاتی را خریداری نمایید که به شکل صنعتی تولید شده اند و نشان وعلامت استاندارد را دارا می باشند. زیرا تعدد مکان هایی که به روش سنتی به تولید عرقیات گیاهی پرداخته اند بالا بوده و ناآگاهی  خریداران و سواستفاده سودجویان سبب می گردد تا خریداران را در خرید این چنین محصولاتی سردرگم نمایند به همین جهت خرید برند های معتبری که به شکل صنعتی به تولید عرقیات گیاهی می پردازند هم چون مجموعه تولیدی و توریستی گلاب طوبی یکی از بهترین پیشنهادات و مراکز تولید و فروش عرقیات گیاهی می باشد که می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر به خرید و تهیه محصولات آن با برند گلاب طوبی بپردازید. لذا در جهت خرید عرق گیاهی گل گاوزبان نیز می توانید از این مجموعه که به شکل حضوری و آنلاین امکان خرید را مهیا نموده است به تهیه این محصولات پرداخته و با قیمت مناسب این نوع از عرقیات گیاهی را خریداری کنید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  درباره شرکت گلاب طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  ارسال سریع محصول
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل