گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» خواص بی نظیر عرق رازیانه

خرید عرق رازیانه اصل

یکی از گیاهان دارویی با خواص بی نظیر که از دسته گیاهان معطر و علفی به حساب می آید و ارتفاع آن به حدود 2 متر می رسد را می توان رازیانه بیان نمود که دارای برگ های نازک و نخی می باشد. این گیاه دارای گل های زرد رنگ و خوشه ای در انتهای ساقه آن می باشد که با طعم تلخ، تند و شیرین خود به نوعی مشابه با طعم عرق نعناع بوده و به سبب برخوردار بودن از مقداری زیاد هورمون زنانه پیشنهاد مصرف آن بیشتر برای بانوان صورت می گیرد. البته به جز برخوردار بودن این نوع عرق گیاهی از هورمون های زنانه می توان به خواص بی نظیر عرق رازیانه در جهات مختلف دیگر اشاره نمود که آشنایی با آن سبب می گردد تا افراد را به دنبال خرید عرق رازیانه اصل سوق دهد.
در باب آشنایی با این موضوع که عرق رازیانه برای چی خوبه دست نوشته زیر مهیا شده است تا شما را با خواص عرق رازیانه آشنا نماید.

خواص بی نظیر عرق رازیانه
قبل از این که بتوانیم شما را در باب پاسخ به این سوال که عرق رازیانه چ خواصی دارد آشنا نماییم لازم است تا پاسخ به این سوال را بدانید که عرق رازیانه چه طبعی دارد؟ تا با آگاهی از آن و حتی این که در صورت مصرف آن برای افرادی که مزاج سازگار با این نوع عرق گیاهی را ندارند چه عوارضی بروز می نماید، آشنا گردید.
در زمینه طبع این نوع عرق گیاهی رازیانه می توان طبیعت گرم آن را بیان نمود که مصرف آن برای افراد گرم مزاج سبب افزایش فشار خون می گردد که در صورت مصرف آن انجام عمل حجامت یا نوشیدن شربت سرکه پیشنهاد می گردد و در صورت مصرف افراد سرد مزاج امکان بروز سردرد وجود دارد که در باب آن می توان به ترکیب مصرفی عرق رازیانه و عسل اشاره نمود. حال که با طبیعت این نوع عرق رازیانه آشنا شده اید نوبت به آن می رسد که شما را با خواص بی نظیر این نوع از عرق گیاهی آشنا نماییم:
- عرق رازیانه برای بارداری
به سبب دارا بودن این نوع عرق گیاهی از هورمون های زنانه به ویژه استروژن طبیعی که در این گیاه دارویی وجود دارد نقش مهمی را بر چرخه قاعدگی و بارداری ایجاد می نماید. کمبود استروژن در زنان علاوه بر این که بر لایه های داخل رحم نیز تاثیر می گذارد مانع تخمک گذاری نیز می گردد که در این باب به جای مصرف قرص های شیمیایی توصیه می گردد با مصرف 40 روزه این نوع عرق گیاهی به جبران میزان استروژن بدن خود کمک نمایید تا بتوانید باردار شوید. البته باید به این نکته توجه نمایید که مصرف این نوع عرق گیاهی در دوران بارداری به سبب خاصیت قاعده آور آن منجرب به سقط جنین می گردد پس در صورت باردار شدن از مصرف آن خودداری نمایید.
- عرق رازیانه تنظیم قاعدگی
یکی از خواص بی نظیر این نوع از عرق رازیانه را می توان تاثیر گذاری آن بر روی چرخه قاعدگی در طیف درمانی بسیاری از مشکلات در این دوره بیان نمود که ما در این قسمت به بیان چندی از این خواص اشاره می نماییم:
1. عرق رازیانه برای پریود شدن به سبب تنظیم چرخه قاعدگی و رفع اختلالات قاعدگی مناسب می باشد و منجرب به بازگشت عادات در کسانی که دچار قطعی شده اند، می گردد. عرق رازیانه زمان پریودی برای کسانی که در این دوره از خونریزی کمی برخوردار هستند باید هر روزه به مصرف گردد. اما کسانی که دچار خونریزی بیش از حد طبیعی هستند باید از مصرف آن در دوره عادت خودداری نمایند.
2. عرق رازیانه تخمدان پلی کیستیک را نیز درمان می نماید و یکی از درمان های اساسی برای رفع کیست تخمدان به حساب می آید حتی مصرف عرق رازیانه تنبلی تخمدان را نیز رفع می نماید.
3. مصرف عرق رازیانه در یائسگی عوارض و علائم این دوره را کاهش می دهد.
- عرق رازیانه برای پوست
از خواص شگفت انگیز این نوع عرق گیاهی می توان تاثیر عرق رازیانه برای پوست را بیان نمود. مصرف و تاثیر گذاری این نوع عرق گیاهی بر روی پوست را می توان در باب ایجاد طراوت و شادابی بیان نمود. عرق رازیانه برای صورت نیز در جهت رفع چروک پوست موثر می باشد.
- عرق رازیانه برای لاغری
یکی از عرقیات گیاهی مفید که با خاصیت چربی سوزی قوی به همراه است و سبب حفظ تناسب اندام می گردد را می توان عرق رازیانه بیان نمود که برای بانوان در این زمینه بسیار تاثیر گذار می باشد زیرا روند افزایش متابولیسم و کاهش اشتها را به همراه دارد. البته گاها شاید عرق رازیانه برای چاق شدن را نیز از خواص این محصول شنیده باشید که می توان در این زمینه چاق شدن را با مصرف این نوع عرق برای آقایان بیان نمود. البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که مصرف این نوع عرق گیاهی برای مردان کاهش میل جنسی را نیز به همراه دارد.
- عرق رازیانه و فشار خون
افرادی که دچار افت و کاهش فشار خون هستند می توانند با مصرف این نوع عرق گیاهی فشار خون خود را بالا ببرند.
از دیگر خواص بی نظیر این نوع عرق رازیانه اصل می توان به عرق رازیانه تقویت چشم، عرق رازیانه برای افزایش شیر و ... اشاره نمود.
حال که با طبیعت و خواص این نوع گیاه دارویی آشنا شده اید می توانید به ادامه مطلب در زمینه خرید عرق رازیانه اصل توجه نمایید.

خرید عرق رازیانه اصل
شهر کاشان یکی از شهر هایی است که توانسته با فعالیت در زمینه تولید گلاب و عرقیات گیاهی به نام شهر گل و گلاب معرفی گردد و بیشترین تقاضا به سبب کیفیت گیاهان رشد یافته در این منطقه به سمت عرقیات گیاهی در این شهر به ویژه قمصر کاشان باشد. لذا در باب خرید عرقیات گیاهی درجه یک و خالص با یک برند معتبر که هم از کیفیت بالا برخوردار باشد و هم دارای قیمتی مناسب پیشنهاد می گردد از مجموعه تولیدی و توریستی گلاب طوبی به خرید عرق رازیانه اصل بپردازید. خرید در این مجموعه هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین با امکان ارسال رایگان برای خریدهای عمده مهیا می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  ارسال سریع محصول
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  شرایط بازگشت محصول

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل