گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرق گیاهی روشن کننده پوست

عرقیات روشن کننده پوست

عرقیات گیاهی روشن کننده پوست
مراقبت از پوست و مو همیشه در نظر ذهن انسان های بوده و خواهد بود. بیماری‌های مزمن، افسردگی، نفرت، حسادت، اندوه، ترس و زیاده‌روی در مصرف مسهل‌ها، اختلالات ژنتیکی، بیماری‌های متابولیکی، اختلالات هورمونی، بیماری‌های التهابی، عفونت‌های موضعی پوستی، عوامل شیمیایی، برخی داروها، اختلالات تغذیه‌ای مثل کمبود ویتامین‌ها از عوامل تاثیر گذار بر رنگ پوست بدن هستند که شاید نیمی از افراد جوامع مختلف با ان در گیر می باشند.
راه های زیادی برای حفظ زیبایی و شفافیت پوست وجود دارد که استفاده از عرقیات گیاهی یکی از بهترین این روش ها می باشد.
نقش مصرف عرقیات گیاهی در روشن شدن پوست کاملا اثبات شده است و باید برای سیدن به نتیجه مطلوب تر صبور بود. از عرقیات گیاهی چون گلاب، عرق خارمریم، عرق نسترن، عرق اویشن و ... می توان به عنوان یک تونر طبیعی از ایجاد چین و چروک و تغییر رنگ پوست پیشگیری نمود و در نتیجه درخشندگی و روشنی پوست را افزایش داد.

روشن شدن پوست با گلاب
گلاب
از عرقیات گیاهی موثر در درمان جوش صورت است که مصرف ان باعث کاهش خشکی صورت و قند می شود و در نتیجه به پوست اسیب دیده کمک می کند. گلاب اصل کاشان با کاهش چربی اضافی پوست، تعداد جوش های صورت را کاهش داده و سبب باز شدن منافذ پوست می گردد و از این ررو شفافیت پوسست را بالاتر می برد.
برای درمان لک و روشن کنندگی پوست با گلاب می توان از ترکیبب چند قطره روغن بادام با گلاب به صورت روزانه استفاده نمود.

روشن شدن پوست با عرق کاسنی
عرق کاسنی یکی دیگر ار عرقیات گیاهی موثر در درمان مشکلات پوستی مانند جوش و لک است. این عرق گیاهی با داشتن طبعی سرد می تواند بر طبع گرم بدن غلبه کند و تیرگی ناشی از گرمی را از بین ببرد. کاسنی برای دفع صفرا بسیار موثر است و جوش های به وجود امده از غلظت خون را از بین می برد و با خاصیت ضد میکروبی باعث از بین رفتن جوش های میکروبی می شود و پوست را شفاف تر می کند.
جهت روشن کنندگی پوست صورت می توانید از ترکیب دو به یک عرق شاه تره و عرق کاسنی استفاده کرده و روزی دو تا سه لیوان از ان را میل نمایید.

روشن شدن پوست با عرق شاه تره
عرق شاه تره با طبع معتدل و خشک موجب دفع سموم کبد و پاکسازی پوست بدن شده و موجب زیبایی و درخشندگی پوست می شود. این عرق گیاهی منبع ویتامین سی است و باعث از بین بردن لک و اکنه و در نتیجه روشنی پوست می گردد.

روشن شدن پوست با عرق یونجه
عرق یونجه به خاطر داشتن ویتامین های  A،B6،D،E،C،K و مواد معدنی کلسیم، فسفر، منیزیم از بهترین عرقیات گیاهی برای درخشندگی پوست است. برای روشن کردن پوست و رفع جوش صورت می توان عرق یونجه را به همراه عرق خارشتر و اب مخلوط کرده و روزانه دو بار از ان را میل نمود.

روشن شدن پوست با عرق اویشن
عرق اویشن یکی از عرقیات گیاهی فوق العاده در درمان جوش و روشن کنندگی پوست است. این عرق گیاهی با خواصی چون ضد میکروبی و انتی اکسیدانی برای درمان اکنه و شفافیت پوست بسیار موثر است. برای مصرف این داروی گیاهی می توانید از روش های: بخور عرق اویشن و ترکیب عرق اویشن و چای سبز استفاده نمایید.

روشن شدن پوست با عرق نسترن
عرق نسترن با خاصیت تصفیه کنندگی خون باعث افزایش جریان خون و تقویت و شادابی پوست بدن می شود. شما می توانید روزی دو لیوان از عرق نسترن را بعد از غذا میل نموده و شادابی پوست خود را پس از مدتی مشاهده نمایید.

روشن شدن پوست با عرق رازیانه
عرق گیاهی رازیانه با طبع گرم برای جوانسازی پوست، پاک کنندگی، ضدعفونی کنندگی، رفع چین و چروک، روشن شدن پوست بسیار مفید است و از عرق های توصیه شده توسط تمامی پزشکان طب سنتی می باشد. کسانی که داروی خاصی مصرف می کنند باید قبل از مصرف این عرق گیاهی با پرشک تغذیه صحبت نمایند.

روشن شدن پوست با عرق خارمریم
عرق خار مریم سرشاز از انتی اکسیدان است و با وجود طبعی گرم، موجب جوانسازی پوست و رفع لکه های صورت می گردد. انتی اکسیدان موجود در این عرق گیاهی مفید از پوست در برابر اشعه خورشید مراقبت می کند. مصرف این مدل از عرق گیاهی بسته به مدل های مختلف ان از بیست تا سیصد میلی گرم در روز می باشد.

روشن شدن پوست با عرق بهار نارنج
عرق بهار نارنج با از بین بردن جوش و لک باعث درخشندگی و روشن شدن پوست می شود. می توان ان را به اب حمام اضافه کرده و با استحمام با عرق بهار نارنج پوستی صاف و روشن داشت.

روشن شدن پوست با عرق نعناء
عرق نعنا با خواصی نظیر ضد باکتری و اسیدسالیسلیک موجب رفع اکنه و تمیز شدن منافذ پوست می شود و از این رو می توان از این عرق گیاهی برای روشن نمودن پوست استفاده کرد. شما می توانید بسته به غلظت عرق نعنا از نصف استکان عرق در روز استفاده نمایید.

روشن شدن پوست با عرق اسطوخودوس
عرق گیاهی اسطوخودوس دارای بالاترین مواد انتی اکسیدانی برای پوست می باشد. این عرق را می توان در آب حمام و یا همراه با شامپو استفاده نمود و یا با کمی روغن نارگیل یا روغن جوجوبا یا روغن آرگان مخلوط کرده و به پوست ماساژ داد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این مخلوط را پس از 15 دقیقه باید با اب ولرم شست و شو داد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی
•  درباره شرکت گلاب طوبی
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  پشتیبانی 24 ساعته

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل