گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرق گیاهی برای تنظیم قاعدگی

بهترین عرق گیاهی برای تنظیم قاعدگی

تنظیم قاعدگی با عرقیات گیاهی
عادت ماهانه به دلیل تغییر در هورمون های بدن خانم ها به وجود می آید. هر خانمی در دوران قاعدگی با دردهای خفیف و گاها زیادی مواجه می شود. درد دوران قاعدگی در بسیاری  از دختران به خصوص در چند روز اول قاعدگی دیده می شود. درد زمان قاعدگی و تنظیم عادت ماهانه اغلب با داروای شیمیای انجام می شود ولی با توجه به عوارض این داروها استفاده از داروهای گیاهی بسیار زیاد شده است. برای درمان دردهای قاعدگی و تنظیم دوره های قاعدگی راه های زیادی وجود دارد که استفاده از عرقیات گیاهی یکی از بهترین راه های تنظیم قاعدگی می باشد.

عرق گیاهی رازیانه برای تنظیم قاعدگی  
رازیانه از گیاهان دارویی بسیار موثر در درمان دردهای قاعدگی و تنظیم دوره ماهانه عادت است. عصاره رازیانه که همان عرق رازیانه می باشد دارای طبعی گرم و خشک است و خواص دارویی زیادی برای دوران قاعدگی دارد. عرق رازیانه حاوی استروژن گیاهی است و می تواند در اختلالات قاعدگی مفید باشد.

عرق گیاهی بادرنجبویه برای تنظیم قاعدگی
گیاه بادرنجبویه یک گیاه ملین و ارامش بخش است و به درمان دردهای قاعدگی و تنظیم عادت ماهانه کمک زیادی می کند. عرق بادرنجبویه برای برگرداندن حالت طبیعی قاعدگی بسییار مفید است و به درمان ان کمک می کند.

عرق گیاهی دارچین برای تنظیم قاعدگی
چاقی یکی از دلایل بی نظمی و دردهای زمان قاعدگی می باشد. عرق دارچین با کاهش وزن باعث تنظیم قاعدگی نیز می شود. این عرق گیاهی با طبع گرم می تواند یکی از بهترین نوشیدنی برای کاهش دردهای قاعدگی و تنظیم عادت ماهانه باشد.

عرق گیاهی زیره برای تنظیم قاعدگی
استفاده از عرق زیره در کاهش درد های ناشی از قاعدگی بسیار موثر است. عرق زیره به دو صورت عرق زیره سبز و عرق زیره سیاه برای درمان و تنظیم قاعدگی در بازار موجود می باشد. عرق گیاهی زیره به اندازه مفنامیک اسید در کم شدن خونریزی قاعدگی تاثیر دارد و با کاهش انقباضات رحمی به تسکین و درمان دردهای رحم هنگام قاعدگی کمک می کند.

عرق گیاهی آویشن برای تنظیم قاعدگی
عرق اویشن دارای طبعی گرم  و خشک است. این عرق گیاهی قاعده‌آور می باشد و درد‌ها و ترشحات رحمی ناشی از سردی را برطرف می‌کند. برای تنظیم قاعدگی با عرق اویشن می توانید به صورت روزانه نصف استکان از ان را میل نمایید. 


عرق گیاهی بهار نارنج برای تنظیم قاعدگی
عرق بهار نارنج یکی از داورهایی گیاهی موثر در درمان و تنظیم قاعدگی خانم ها است. این داروی گیاهی سندروم پیش از قاعدگی را درمان می کند و دردهای ناشی از عادت را از بین می برد. برای تنظیم قاعدگی می توان مقداری از عرق بهار نارنج را با عسل ترکیب نموده و ان را میل کرد.

عرق گیاهی زعفران برای تنظیم قاعدگی
زعفران با داشتن مزاجی گرم و خشک از بهترین گیاهان دارویی قاعده اور است و به خوبی بی نظمی قاعدگی را بر طرف می کند. استفاده از عرق زعفران در رفع خونریزی و درد های عادت ماهانه بسیار مفید و موثر می باشد. این داروی گیاهی جریان خون را تسهیل و تسریع می کند و برای تعداد زیادی از ناراحتی های زنانه به خصوص تنظیم قاعدگی کاربرد دارد.

عرق گیاهی بابونه برای تنظیم قاعدگی
گیاه بابونه حاوی فلاونوئیدها و کورستین بوده و عرق گیاهی بابونه به عنوان یک راه درمان موثر برای بی نظمی قاعدگی و تنظیم قاعدگی به کار می رود. این عرق گیاهی پرفایده علاه بر کاهش دردهای قاعدگی به منظم کردن دوران عادت ماهانه کمک می کند. بهتر است برای تنظیم قاعدگی با عرق بابونه این دارو را یک هفته قبل از شروع عادت ماهانه مصرف نمود.

عرق گیاهی زنجبیل برای تنظیم قاعدگی
استفاده از عرق زنجبیل برای درمان دردهای قاعدگی و تنظیم ان بسیار موثر است. این عرق گیاهی دارویی دارای طبعی بسیار گرم و خشک است و بی نظمی و تاخیر در عادت ماهانه بانوان را رفع می کند. برای تنظیم قاعدگی می توان از مقداری از عرق زنجبیل به همراه اب لیمو و عسل استفاده کرد. بهتر است این ترکیب را سه بار در روز در طول دوره قاعدگی نوشید.

عرق گیاهی گل گاوزبان برای تنظیم قاعدگی
عرق گیاهی گل گاوزبان با خاصیت ارامش بخشی، دارای طبیعتی گرم است و به دلیل داشتن مقدار زیادی کلسیم و آهن و مواد مغذی مثل پتاسیم، روی، ویتامین های C و B و بتاکاروتن برای تنظیم قاعدگی موثر می باشد. این عرق برای درمان افسردگی ناشی از دوره های قاعدگی مفید است. برای تنظیم قاعدگی با عرق گل گاوزبان بهتر است صبح زود و یا شب موقع خواب از این عرق گیاهی استفاده شود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  قوانین و مقررات شرکت گلاب و عرقیات گیاهی طوبی
•  درباره شرکت گلاب طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  بهترین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل