گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» عرق گیاهی برای تقویت قلب

عرق گیاهی مفید برای قلب

تقویت قلب با عرقیات گیاهی
عرقیات گیاهی یکی از پرمصرف ترین داروهای گیاهی امروزه هستند که بیش از 40 نوع از ان ها تولید و در مصارف طبی استفاده می گردند. عرقیات گیاهی خواصی نظیر تقویت قلب، پایین اوردن قند خون، ارامش بخشی، ضد درد، ضد قارچ، تقویت کننده پوست و مو، ضد اسپاسم و خاصیت انتی اکسیدان دارد.
عرقیات گیاهی با بوی خوش ایندی که دارند بر روی گیرنده های عصبی تاثیر می گذارند و باعث کاهش سطح هورمون استرس و تقویت سامانه دفاعی بدن می گردند. جلوگیری از مشکلات قلبی و تقیت قلب تا حدود زیادی به شیوه زندگی و مواد غذایی مصرفی روزانه بستگی دارد. در این مقاله راه های تقویت قلب با عرقیات گیاهی بیان می شود.

عرق بید مشک برای تقویت قلب
عرق بید مشک یکی از داورهای گیاهی بسیار مفید در پایین اوردن قند خون و تقویت قلب است. بید مشک سرشار از ویتامین های مختلفی چون  فسفر، آهن، سدیم، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، روی، سلنیوم و مس و منبع خوبی از اسید‌های آمینه، اسیدفولیک، اسید سیتریک، اسید‌های چرب امگا ۳، پروتئین، آنتی‌اکسیدان و کربوهیدرات  است. این عرق دارویی به دلیل داشتن ترکیبات ژرانیون سالیسین، تانن در تسکین اعصاب، ناراحتی‌های قلبی و ارمش بخشی به اعصاب مؤثر است و نوعی دارو گیاهی ضد تپش می باشد. برای تقویت قلب با عرق بید مشک می توان نصف استکان از عرق را با یک لیوان اب سرد مخلوط کرده و با کمی عسل و یا شکر میل نمود.

عرق کیالک برای تقویت قلب
عرق کیالک از گیاه زالزالک به وجود می اید و دارای طبیعتی سرد و خشک است. این عرق دارویی در کاهش غلظت خون و تنظیم ضربان قلب و همچنین گرفتگی رگ های قلب بسیار مفید می باشد و باعث تقویت قلب و تصفیه شدن خون انسان می گردد. عرق گیاهی دارویی کیالک برای برطرف کردن مشکلات خفیف قلبی بسار مناسب است و سبب افزایش انقباضات ماهیچه های قلبی و ضربان منظم قلب می شود. برای تقویت قبای قلب می توان روزانه یک لیوان از عرق کیالک را قبل از هر وعده غذایی میل نمود.

عرق بهار نارنج برای تقویت قلب
عرق بهار نارنج یکی از عرقیات گیاهی با طبیعت گرم است که با رفع ضعف اعصاب باعث تسکین ناراحتی های قلبی و درد ناشی از مشکلات قلبی می گردد. عرق بهار نارنج دارای مقادیر زیادی از ویتامین هایی c,b است و برای ارام کردن قلب و تنظیم نمودن ضربان ان مفید می باشد. این داروی گیاهی دارای بوی معطر است و با رفع کم خونی اضطراب را نیز از بین می برد. برای  تقویت قلب با عرق بهار نارنج کافیست قبل از خواب عرق را با کمی اب نوشید.

گلاب اصل برای تقویت قلب
گلاب نوعی عرقیات گیاهی پرمصرف است که از گل سرخ محمدی به دست می اید. گلاب یکی از بهترین تقویت کننده های قلب است. این داروی گیاهی از نظر خواص گرم است و برای ارامش بخشی به اعصاب و قلب موثر می باشد. گلاب سرشار از ویتامین C و ویتامین E می باشد و در بدن مانند دیازپام اثر می کند. برای مصرف گلاب جهت تقویت قلب بهتر است روزانه نصف لیوان از این عرق گیاهی را به صورت شربت میل نمایید.

عرق آویشن برای تقویت قلب
اویشن یکی از گیاهان دارویی مشهور و محبوب برای تقویت قلب و کاهش استرس است. عرق اویشن میزان زیادی انتی اکسیدان دارد و با وجود انتی اکسیدان های زیاد به قلب و نیروی بدنی انسان کمک می کند. در عرق اویشن مقادیر زیادی از مواد معدنی، ویتامین ها و پتاسیم و منگنز وجود دارد که همگی باعث سلامت و تقویت قلب می شوند. عرق اویشن یک گشاد کننده طبیعی عروقی است و به همین خاطر باعث کاهش تنش و شل شددن عروق قلبی می گردد. مصرف منظم عرق اویشن در رژیم غذایی افراد می تواند باعث بهبود خلق و خو و در نتیجه تقویت قلب ان ها شود.

عرق نسترن برای تقویت قلب
عرق نسترن از عرقیات طبع گرم است که انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان را دارد. این عرق گیاهی میزان زیادی از انتی اکسیدان ها و ویتامین c را  در خود جای داده و مصرف عرق نسترن تاثیر بسیار زیادی در درمان تپش قلب و تقویت قلب دارد. مصرف روزانه یک یا دو فنجان از عرق نسترن باعث تنظیم تپش های نامنظم قلبی و کاهش درد های ناشی از مشکلات قلبی می گردد.

عرق بومادران برای تقویت قلب
بومادران نوعی گیاه هزار برگ است که دارای طبیعتی گرم می باشد. این عرق گیاهی موجب تقویت عمومی بدن، تصفیه خون، درمان گرفتگی، درد و ضعف عضله قلب می‌شود. نحوه مصرف عرق بومادران برای تقویت قلب به این طریق است که فرد می تواند عصرها یک استکان از ان را میل نماید.

عرق بادرنجبویه برای تقویت قلب
گیاه بادرنجبویه از اعضای خانواده نعنا است که موجب سلامت قلب و عروق و تثبیت فشارخون می شود. عرق بادرنجبویه طبیعت گرم دارد و با ترکیبات اسید رزمارینیک برای بهبود کارکرد باعث ارامش اعصاب و کاهش استرس می گردد. این عرق گیاهی دارویی عطر و طعم خوبی دارد و برای تقویت قلب باید روزانه دو تا سه فنجان قبل از غذا میل شود.

عرق کاسنی برای تقویت قلب
کاسنی گیاهی قوی با طبیعتی خنک است. این گیاه دارای مقادیر زیادی ویتامین های  C، B،A  است و بهترین دارو گیاهی برای تقویت قلب و عروق محسوب می گردد. عرق کاسنی توان و نیروی بدنی را تجدید می کند و برای فشار خون و تصفیه خون مفید است. بهترین زمان برای نوشیدن عرق کاسنی برای تقویت قلب، صبح ناشتا قبل از صبحانه است که نوشیدن آنها به همراه آب می تواند سبب افزایش دریافت مواد مغذی از گیاه کاسنی شود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  شرایط بازگشت محصول
•  شرایط حمل و نقل محصولات
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل