گلاب و عرقیات گیاهی طوبی

» درمان سرماخوردگی با عرقیات گیاهی

بهترین عرق گیاهی برای سرما خوردگی

با شروع فصل سرما و شیوع بیماری های فصلی مختلف مانند سرما خوردگی، آنفولانزا و اخیرا هم که کرونا، بهترین روش جهت پیشگیری از این موارد و یا درمان آن ها، استفاده مداوم از دمنوش و عرق های گیاهی است که می تواند سیستم ایمنی بدن را در مقابله با این ویروس ها مقاوم سازد. چرا که همان طور که می دانید استفاده از داروهای شیمیایی به جهت پر عوارض بودن، برای برخی از افراد به خصوص در سنین بالا و یا دارای بیماری های زمینه ای که با داروهای خودشان تداخل می یابد، پیشنهاد نمی شود. به همین علت درمان سرماخوردگی با عرقیات گیاهی می تواند یک روش بی ضرر و حتی سالم به جهت پر خواص بودن داروهای گیاهی باشد که افراد می توانند مورد استفاده قرار دهند. اما در ادامه به معرفی چند نمونه از بهترین عرق گیاهی برای سرما خوردگی می پردازیم که در صورت برخورداری از هر یک می توانید با توجه به طبع و ذائقه خود از آن بهره مند گردید.
درمان سرماخوردگی با عرقیات گیاهی
اخیرا ویروسی با نام کووید 19 در سراسر جهان به صورت انتقال دهنده سریعا در حال گسترش است و نزدیک به 90 درصد افراد را تا چندین مرتبه درگیر نموده که در موارد وخیم تر باعث مرگ فرد نیز شده است و آمار کشته شدگان این ویروس کم نیست. ویروس کرونا دارای علائمی شبیه به سرماخوردگی است که می تواند افراد دچار بیماری های زمینه ای چون دیابت، تنفسی، گوارشی و غیره را تا مرز مرگ پیش ببرد که در صورت درگیر نمودن دستگاه تنفسی و ریه فرد، گاها منجر به مرگ او نیز می شود. به توصیه پزشکان و محققان روی این ویروس مهلک افراد بهتر است ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی چون شستشوی مداوم دست ها، زدن ماسک و حتی الامکان ماندن در خانه، به تقویت سیستم ایمنی بدن خود بپردازند. مصرف مایعات گرم و نوشیدنی ها می تواند از ابتلای افراد به کرونا و حتی یک سرماخوردگی جلوگیری نماید. قدرت سرایت این ویروس به گونه ای در حال پیشرفت است که فرد می تواند با حضور در جوامع عمومی سریعا درگیر آن شود. هم چنین ویروس کرونا در برخی افراد شدید تر و در برخی نیز خفیف تر و به شکل یک سرماخوردگی ساده ظاهر می شود که بیش تر در بدن چنین افرادی نقش ناقل را ایفا می نماید و می تواند سبب سرایت به فردی دچار بیماری های زمینه ای و درگیر نمودن آن به شکلی وخیم تر و حتی کشنده گردد. در چنین مواردی مصرف عرق گیاهی برای سرماخوردگی و آنفولانزا می تواند جهت درمان خود و انتقال آن به دیگر افراد به شکل ویروس های مختلف، مفید واقع شود. به عنوان نمونه می توان عرقیجات گیاهی زیر را برای سرماخوردگی و کرونا معرفی نمود:
-    آویشن عرق گیاهی برای درمان سرماخوردگی: این گیاه از قدیم به عنوان داروی سرما خوردگی استفاده می شده که خاصیت ضد میکروبی آن به ویژه برای میکروب های تنفسی، می تواند التیام بخش افراد در زمان سرماخوردگی باشد. مصرف آن همراه با عسل به عنوان خلط آور و ضد سرفه طبیعی می تواند منجر به تقویت اثرات یکدیگر شود.
-    زنجبیل از بهترین عرق های گیاهی برای سرماخوردگی: عرق گیاهی زنجبیل دارای طبیعتی گرم است که می تواند به عنوان یک محرک و یا معرق قوی به عنوان دارو مورد استفاده قرار گیرد. خواص ضد درد و ضد میکروب این گیاه سبب شده تا از آن به عنوان داروی گیاهی ضد سرماخوردگی نیز استفاده شود. هم چنین خاصیت آنتی هیستامین این گیاه باعث رفع مشکلات تنفسی در زمان سرما خوردگی می شود. علاوه بر آن خواص ضد ویروسی و میکروبی عرق زنجبیل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن به محض ابتلا به سرماخوردگی می شود.
-    عرق نعناع برای درمان سرماخوردگی: نعنا از خواص ضد میکروب، ضد درد و اسپاسم و ضد احتقان برخوردار است که منجر به کاهش اثرات سرماخوردگی در فرد می شود و می تواند علائمی چون سرفه، گرفتگی بینی و مشکلات تنفسی و دردهای بدنی ناشی از سرماخوردگی را بهبود بخشد.
-    عرق اسطوخودوس مناسب برای سرما خوردگی: خاصیت ضد درد بودن این گیاه سبب تسکین سرفه های خشک ناشی از سرماخوردگی می شود.
-    عرق گیاهی دارچین برای سرماخوردگی: افراد مبتلا به حساسیت های فصلی و مشکلات تنفسی به ویژه در فصل سرما با خشکی هوا، می تواند با مصرف عرق دارچین سرفه های خشک خود را درمان نمایند.
-    فواید عرق اکالیپتوس برای سرماخوردگی: مصرف این عرق گیاهی می تواند تقویت کننده سیستم ایمنی بدن در برابر انواع ویروس های سرماخوردگی باشد، چرا که از خواص ضد ویروسی و ضد باکتریایی برخوردار می باشد. کاهش تب در افراد و رفع عفونت از سیستم مجاری تنفسی و سینوس ها می تواند از خواص این عرق گیاهی برای سرماخوردگی باشد.
-    عرق گیاهی شیرین بیان مناسب درمان سرماخوردگی: گلیسیریزین موجود در این عرق گیاهی می تواند منجر به تقویت سیستم ایمنی بدن شود و از ابتلای افراد تا حد زیادی به ویروس سرماخوردگی جلوگیری نماید. هم چنین ترکیباتی چون فلاوونوئیدها و فیتواستروژن‌ها که در عرق شیرین بیان موجود است، از خاصیت ضد التهابی برخوردار بوده که منجر به پاک سازی سیستم تنفسی و مشکلاتی چون سرفه و گلو درد در سرماخوردگی می شود.
خرید بهترین عرق گیاهی برای سرما خوردگی
به منظور تهیه بهترین عرقیات گیاهی با خواص خوب برای سرماخوردگی می توانید به فروشگاه گلاب طوبی به عنوان معتبرترین مرکز ارائه دهنده گلاب عرقیات گیاهی قمصر کاشان مراجعه نمایید. امکان خرید آنلاین عرقیات گیاهی مناسب سرماخوردگی و کرونا به صورت مستقیم از تولیدی در مقدار عمده و با قیمت مناسب برای متقاضیان فراهم است که با مراجعه به فروشگاه اینترنتی گلاب طوبی می توانند از آن بهره مند گردند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی گلاب طوبی
•  شماره حساب های شرکت گلاب طوبی
•  راهنمای خرید از شرکت گلاب طوبی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شرایط بازگشت محصول
•  درباره شرکت گلاب طوبی

مدیریت : 55646585-031
واحد فروش : 55646575-031
مدیریت : 09131636080
واحد فروش و سفارشات : 09122454598
فکس : 55646595-031
صندوق پستی : 1188-87135
کد پستی : 37511-87517
آدرس : کاشان ، قمصر ، بریدگی بعد از پمپ بنزین
واحد سنتی : کاشان ، قمصر ، بلوار ساحلی ، ابتدای بلوار شهید بهشتی
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل